Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elmennétek nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmennétek nyaralni 1 hétre a tengerhez 50-es ferfivel ingyen? De ugy kene viselkedni mintha pár lennétek, szex is lenne meg ilyesmi...

Figyelt kérdés
Ha igen lenne-e feltétel ,ha nem miert nem?

#nyaralás #idősebb férfi #ingyen nyaralás #Fiatal lány -idős férfi #Utazás szexért
júl. 1. 19:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
4%

Putrisor az igaz.

Nem tagadja senki haverjaim se.

Rendszeresen járunk Nyíregy Debrecen Miskolc Tisza-tó szórakozni diszkókba.

Miért?

Ahogy írtam nem kell feminista önmegvalósító meg ilyen modern nő.

Arrafele is vannak olyan csajok hogy még a körúton a dugóban is megnézik ha felhozom pestre világot látni.

Szegényebb csajokkal ismerkedem errefele egy nő még 30 fölött is otthon lakik ha egyedül él és meglátja van pénzem tudja hogy pedálozni kell.Nem nehéz összerakni mert különben otthon marad nem tud kitörni.

júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
88%
Szóval a papi egy bentlakásos prostit akar magával vinni, akivel szórakozhat? Ha már ilyesmire adtad a fejed, jól járd körbe a részelteket, nehogy valami ótvar apartmanban köss ki a tengerparttól kilométerekre, ahol még főzhetsz is rá, meg takaríthatsz, és a végén, ha leosztod, kijön, hogy egy olcsó, tesco gazdaságos árú cseléd&k-va voltál, és akkor még jól sem érezted magad. 5 csillagos hotel legalább félpanzióval, repülőn business class (ha van) és 30 kg-os feladós poggyász legyen legalább, amit kínál...
júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
89%
"szlovákban" "Merci" "Borsod, Nyírség, Dunaszerdahely" szóval még Cé is vagy, bár ez a helyesírásodból és a stílusodból is kiderült.
júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy nem panaszkodom mindenki megtalálja azt az élethelyzetet ahova való.

Valaki ül a hiteles házában fakanál a kezében a tűzhely mellett gyerekek meg egy lestrapált csávó alszik mellette minden este.

Nekem van lovém utazgatok évente kocsit cserélek.Edzés wellnesz szépségszalon mert megtehetem.Nyilván ez is vonzza a nőket mert látják adok magamra.

Ha ilyen nyírségi borsodi csajokat kiviszek Pozsonyba vagy Bécsbe vásárolni már hazamenni sem akarnak.

Ezt akkor szoktam ha jó a csaj meglepem egy bécsi shopping day-jel ebéd kis fürdőzés utána oda meg vissza vannak.

júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
51%

Persze h nem kell nektek, neked feminista önmegvalósító nő.

Ahhoz te egy lófing vagy a nem létező vállalkozásoddal együtt.

júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
85%
"nem úgy mint a leharcoltabb viseletesebb 30-40 éves darabok" "Szegényebb csajokkal ismerkedem errefele egy nő még 30 fölött is otthon lakik ha egyedül él és meglátja van pénzem tudja hogy pedálozni kell." - ok, mondjuk döntsd már el 😁 Am csak szólok, papper, hogy a csinos, fiatal nő az nem = a hat általánost végzett koszos, kétfogú, harmincas c-type putrissal. Vidd csak őket fürdőbe, legalább egyszer megfürdenek életükben. Te kajak erre vagy büszke? Inkább kasztrálnám magam, mint hogy ezzel a kategóriával randizzak. 🤢
júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
14%

Volt ilyen feminista stílusú csajom is.Házimunkát nem akart csinálni csak csipogott egész nap meg arról beszélt én tegyek érte ha már ő idejött hozzám Nyíregyről.

Mindtam neki csavarjunk a történegen egyet felhívtam az apját hogy délutánra jöhet a lányáért viheti a 2 bőröndjével amivel jött.Itt már tudta a csaj is hogy visszább kellett volna venni.Mondta is hogy elnézést kér.

Telót odaadtam neki még hallottam ahogy az apja kiabált vele hogy mit képzel magáról miért nem húzta meg magát most jöhet haza.

Amúgy mindig tesztelem elso szex után a csajokat.Van mosogatógép is de kihúzom hogy nem jó.Bekajálunk tele a mosogató edényekkel mondom rossza a mosogatógép most mi lesz.Nagy részük kalcsol és elmosogat azokkal van több találkozás is

júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy milyen észrevehető volt hogy vagy irodaista nők válaszolnak és ebédszünet van az irodában vagy háziasszony és a gyereknek férjnek ebédet kell csinálni írni már nem volt idő😂🤣.

Majd a délutáni ebéd utáni rész amikor már mindenki letudta a munka vagy családi kötelességeit és megy az írogatás.

júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok mindenki...!

Örülök hogy sikerült provokálni azokat akik az úgynevezett erkölcs meg a fenetudja mi miatt élik laposan az életüket...és irigykednek:-)))Meg lekurvázzák azokat akik használják az eszüket/ testüket , vonzerejüket.

(MAjdnem) Mindenkinek van esélye a jobb életre , é még lehet hogy élvezné is...csak 1 dolog hiányzik a bátorság.

Mindenki persze úgy él ahogy választja .


És különben később már nem működik ...hiába szeretnék a nők...addigra megjön az eszük de későn...


Ennyi, leet folytatni , még benézek...

júl. 2. 13:02
 40/49 anonim ***** válasza:
81%
#38 mivan, mégsem jött össze a fürdőzés a "kis csajjal" hogy ide írogatsz?
júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!