Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről, megcsalhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, megcsalhat?

Figyelt kérdés
Decemberben megismerkedtem egy fiúval. Kint dolgozunk kint mindketten egy szomszédos országban. Hétköznap tudunk együtt lenni, mert hétvégére hazajárunk. Ő Budapesti én vidéki vagyok. Messze vagyok Pesttől, így azt általában külön töltjük. Viszont sokszor nem elérhető úgy hétvégente, olyankor mindig azt mondja haverokkal volt. Nem vette észre. De ha meg együtt vagyunk sokszor nyomkodja a telefonját. Szerintetek lehet valakije még? Ő 24 én 27.
júl. 1. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És vitte a barátnőjét is...(Az igazit)
júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Majd kiderül. :) És én is az igazi barátnője vagyok. Ha van is más, akkor mindkettőnket átver.
júl. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!