Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről, megcsalhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, megcsalhat?

Figyelt kérdés
Decemberben megismerkedtem egy fiúval. Kint dolgozunk kint mindketten egy szomszédos országban. Hétköznap tudunk együtt lenni, mert hétvégére hazajárunk. Ő Budapesti én vidéki vagyok. Messze vagyok Pesttől, így azt általában külön töltjük. Viszont sokszor nem elérhető úgy hétvégente, olyankor mindig azt mondja haverokkal volt. Nem vette észre. De ha meg együtt vagyunk sokszor nyomkodja a telefonját. Szerintetek lehet valakije még? Ő 24 én 27.
tegnapelőtt 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezd megtőle, hogy kit hív.

Egyébként nem zavar, hogy veled van és nem rád figyel, unatkozik melletted, nem vagy fontos neki, csak nyomkodja a telefonját?

tegnapelőtt 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Eleg eselye, hogy van neki mas is. En szamonkernem a csavot amikor pl eppen nagyon benne van a telojaba, hogy mutassa meg. Ha nem mutatja akkor mehet vilagga. Ha megmutatja es nincs benne semmi, seholse akkor pedig kerj elnezest es beszeld meg vele a dolgot.
tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem veled van szexkapcsolatban.
tegnapelőtt 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért tűnik el minden hétvégén, mert barátnője van otthon és igazából te vagy a másik csaj.
tegnapelőtt 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélni a kapcsolatotok komolyságáról?
tegnapelőtt 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is a barátnője vagyok. Legalábbis úgy tudom. 😃
tegnapelőtt 20:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan is az vagy pl.közösségi médiában felvállal?
tegnap 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem használom ezeket az oldalakat. 😂 Nem tudtam hogy ezen múlik hogy kapcsolatban vagyunke. 😂😂
tegnap 09:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, de ha pl.nyilvánosan is felvállal, akkor jóval kisebb az esélye, hogy otthon is van egy másik barátnője. De ha pl. sehol egy közös kép veled, se semmi, akkor lehet azért is, hogy nem bukjon le. Persze nem törvényszerű, de van benne logika, ha belegondolsz.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Készítettünk már közös képeket, de nem hinném hogy bárhova is feltette volna őket. Most pl balaton soundozik, nekem nem volt pénzem elmenni. Én maradtam dolgozni kint. Ő azért simán elment rá.
ma 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!