Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt, hogy valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy valaki annyira tetszett, hogy bevonzottátok a vele való találkát, randit?

Figyelt kérdés

Tetszik már lassan 22 éve egy férfi, de kicsit tabunak is számított, plusz féltem is, ha kezdeményeznék, elutasítana-e? Hiába mondják mások, hogy annyira nem 10/10, mint ahogy én látom, számomra ő volt A PASI, kinézetre, stílusra, viselkedésre. De a munkája mellett tanított az egyetemen is, úgy voltam vele, ha elutasít vagy nem jön össze, nem akarnék minden héten belebotlani. Szóval maradt ez a "távolról csodálom" dolog, mert abban nem bizakodtam, hogy egyszer majd együtt liftezünk a 3.-ra és belém szeret abban a 2 percben.

Azért is bántam, hogy lediplomázom most, mert így tényleg nem lesz más semmi esély arra, hogy legyen valaha bármi is, hiszen úgysem találkozunk. Erre a sors fintora, hogy belebotlottam, az egyetemen kívül és hajnalig beszélgettünk. Elkérte a számom, ismerősnek jelölt és holnap randizunk.


Izgatott vagyok, de félek is. Idealizáltam róla egy képet, elképzeltem, milyen lehet vele randizni, együtt lenni, aztán lehet, hogy teljesen más a valóságban... Úgy érzem, hogy már most nagyon jól ismerem, de közben tudom, hogy ez nem igaz és az elmúlt 2 évben nem ismertem meg úgymod, csak tetszett.

Ha voltatok hasonló helyzetben, az hogy alakult? Lett belőle rendes kapcsolat?


tegnapelőtt 00:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Jaj basszus, nem 22 éve, hát annyi idős vagyok. :D


2 éve, megszaladt a kettes.

tegnapelőtt 00:52
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen annyira tetszett hogy elhívtam
tegnapelőtt 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem kezdeményeztem akkor nem lett belőle semmi, amikor kezdeményeztem, lett belőle ismerkedés, avagy vissza utasítottak.


Hogyha most diplomázol és ezután már nem fogsz minden nap bele botlani ez azt is jelenti, hogy már nem kinos kezdeményezned, hiszen max sose találkoztok, nem? Ne légy ennyire félénk, mert te se leszel örökké fiatal, és nagyon sajnálni fogod, hogy nem tettél a boldogságodért! Mi van ha visszautasítanak? Semmi, másnap ugyanúgy felkelsz és éled életed és könnyebb lesz elengedni.

tegnapelőtt 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne,ha ez megtörténne, régi vàgyam vàlna valóra...

Egyébként volt nem régiben erre utaló célzàsa,én meg feldobtam a labdát, csak egyelőre nem csapta le...de mintha volna köztünk valami. Innentől övé a pàlya.

tegnapelőtt 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!