Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek jól esik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek jól esik ha randira hívnak vagy szerelmet vallanak nektek?

Figyelt kérdés

Melyik esetben igen es melyikben nem?

Pl ismeretlen ember, haver, barat hiv el vagy vall szerelmet.

Tegyuk fel hogy ti nem vagytok szerelmesek es randira se mennetek az illetovel. Akar azert mert van parotok vagy nem jon be az illeto.


jún. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak kellemetlenül érzem magamat, mert nem szeretnék megbánti mást egy elutasítással.
jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

"vagy vall szerelmet"


Már hogy eshetne jól egy ilyen random és valószínűleg egyáltalán nem viszonzott komoly érzelmi kitörés egy embertől? Ez inkább csak rém kellemetlen szokott lenni.


Egy nőnek az olyan dolgok esnek jól, ha valaki kifejezi számukra, hogy csinosak és (vagy) esetleg sokkal többet lát bennük, mint a testük.

jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezért kérdeztem, mert fiúként nekem teljesen másképp esik ugyan ez. Többször előfordult már , hogy elhívtak randira vagy csak közölték , hogy bejövök nekik, de volt aki szerelmet is vallott x idő barátság után.

Tudom nem szép dolog mert általában el kellett utasítanom őket mert nem volt meg a kölcsönös vonzalom, de mégis jól esett, hogy megtörtént.

Ezekszerint lányoknál nem ezt váltja ki? Bár hallottam már lánytól , hogy jól esett neki de nemet mondott.

jún. 28. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki teszi és hogyan! Ha NORMÁLISAN randira hív ÉS el tudja fogadni az illető a nemet, nem zaklat utána, nem játssza a durcásdöncikét akkor még imponáló is lehet (kis egoboosting). Minden más esetben inkább nem akarok róla tudni kategória.

S van ama kategória amikor igent mondasz, sőt alig vártad már, hogy megtörténjen :)

jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is tetszik akkor örülök és jol esik. Egyéb esetben viszont inkább stresszel, mivel nem szeretném megbántani azzal, hogy visszautasítom. Ha megvalaki bunkón teszi, az meg simán csak megbánt.
jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

"Ha NORMÁLISAN randira hív ÉS el tudja fogadni az illető a nemet, nem zaklat utána, nem játssza a durcásdöncikét akkor még imponáló is lehet (kis egoboosting)."


Így gondolom a csúnya pasik járnak nálad.


"S van ama kategória amikor igent mondasz, sőt alig vártad már, hogy megtörténjen :)"


Ez gondolom akkor van ha nagyon jóképű helyes pasi hív el.

júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!