Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha felveszek MSN-re egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveszek MSN-re egy csajt aki tetszik, akkor mit mondjak neki? Hogy próbáljam magam megkedveltetni? Miről beszélgessek vele? 15/F

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj neki képet magadról! Ha jól nézel ki, eleve nyert ügyed van, ha nem, akkor meg hiába próbálkozol bármivel.
2010. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap jártam pont így :). megkérdeztem mizújs("nem hogy vagy", mert az uncsi), honnan ismerem, miért vettem fel(először csak felületesen) miket szeret csinálni, mivel egy koleszba járunk, hol láttuk már egymás, hülyéskedések, kedvencei, barátok...
2010. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

velem is így volt épp tegnap:)

felvett egy srác,elmondta h már régebb óta figyelt ,tetszem neki stb.aztán küldött képet,kicsit beszélgettünk aztán elhívott mára talizni:D

2010. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és hogy sikerült a tali?:)


amúgy legyél humoros... :) küldj sok kacsintós szmájlít, legyél vele kicsit kacér...

menni foog nyugi:)

2010. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Írnátok pár témát, hogy miről beszélgessünk?
2010. okt. 31. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
barátok, vágy, cél, érzés, ital, film, legjobb pillanatok az életében, kedvenc szín;szám, étel
2010. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De alakul az majd magától.
2010. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!