Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek már azt egy lányon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt egy lányon, hogy egyszerűen túl kedves?

Figyelt kérdés

Badoon matcheltünk, igazából az lett rögtön szimpi, hogy már az első képe smink nélküli volt, de más képeken is csak kevés smink volt rajta, és így is nagyon szép, valamint van valami különleges úgy a kisugárzásában, nem tudom. Aztán nyilván beszélgettünk, és iszonyat aranyos volt, majd randiztunk, és szintén nagyon aranyos volt. Nagyon szimpatikus és tényleg kedves lány, nagyon. A mosolya kb átragad rád, de nincs igazán tisztában a saját értékeivel szerintem. Bókoltam neki, és csak elpirulva mosolygott, és annyit mondott, hogy “jaj azért ne túlozz”. De ő is bókolt, meg flörtölt, úgy visszafogottan, meglepő módon aranyosan.:D Azt mondta, hogy akinek a társaságában feloldódik ott nem ilyen visszahúzódó, és igyekszik feloldódni. Nagyon jó humora van egyébként, és művelt is, tényleg nagyon szimpatikus lány. De valahogy azt érzem “megrontanám” és egyszerűen elképzelni sem merem róla, hogy szexel, nem tudom, valahogy olyan furcsa. Minden azt mondja bennem, hogy legyen második randi, de ilyet még nem éreztem eddig. Veletek volt már ilyen?

22F a lány 19



jún. 27. 07:18
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, soha.
jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A testvérem barátnője volt ilyen eleinte, a legaranyosabb lány, akivel valaha találkoztam. A tesóm is hasonlókat mondott eleinte. Jó pár évig elvoltak, aztán más miatt sajnos vége lett.
jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan egy randi után már az a bajod, hogy még nem érzed, hogy szexelnél vele?


Már bocs, de ez alapján tényleg jobbat érdemel nálad.

jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen kis szendék szokták legjobban meglepni az embert 😂
jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
#4es, hajaj! Ha igazán feloldódik, olyan glu-glu-glut nyomnak, mint egy porszívó
jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de azt igen hogy túl kevés.
jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Esküszöm azt olvastam, hogy "túl nedves", aztán olvasom a kérdést és sehol semmi szex...😂

Amúgy túlreagálod, minden bizonnyal egy szép lány lehet, és ez miatt elkezdted felmagasztalni, szállj vissza a földre, ő is büdöset szarik, nyugi, ez csak egy lány, nem egy Istenszerű magasztos lény.

Állj rá, dugd meg amíg tudod és kész, ne láss bele többet.

Viszont készülj fel, mert én voltam sajnos ilyenben már, ugyanígy álltam egy lányhoz, kapcsolat is lett belőle, de a szakítás krvara fájt évekig.

Ezért érzelmileg ne kötődj hozzá erősen, de ez meg paradox helyzet, nem fogod tudni elkerülni, hogy totálisan és visszafordíthatatlanul beleszeress....ne, inkább ne, tiltsd le most haver ha nem akarsz éveken át pszichológushoz járni, hogy elfelejtsd.

jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen kis szendék szokták legjobban meglepni az embert"


Max. az lepődik meg, aki teljesen ütődött. Mindenféle ember szeret szexelni. Az, hogy téged meglep az, hogy nem csak azok szeretnek szexelni, akik kurvának öltözve nyitott szájjal várnak, az a te szégyened.

jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max hogy túl nedves
jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Ha nincs probléma, csináljunk gyorsan.
jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!