Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy egyszerűen éreztétek hogy a párotok tuti megcsal?

Figyelt kérdés

És végül ki is derült?

Mi volt a gyanús?

Bizonyíték hiányában nagyon szenvedek de érzem hogy valami nem stimmel.


2022. márc. 16. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz,akkor előbb utóbb úgyis hibázik, neked csak figyelni kell.

Nem kell hegyi beszéd meg gyanúsítgatás,csak megfigyelni őt,hogy mi változott.

Sok kis apró jelből összeáll,nem lehet mindig minden véletlen és nem kell mindenre mentséget keresni sem.

2022. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na oké de hát nyilván letagadja és azt mondaná nincs rá bizonyítékom meg én lennék a beteg....

Valahogy bizonyítanom kellene.

2022. márc. 16. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen éreztem, pedig fizikai megcsalás nem történt, csak beszélgettek, de szakítás után rögtön összejöttek.

Nekem a leggyanúsabb az volt, hogy egy idő után mindenhová magával vitte a telefonját, ha véletlenül hozzáértem a telefonjához (pl. időt megnézni), akkor már az egekben volt.

2022. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első pillanatban tudtam magamban. Hetekkel később vallotta csak be.
2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így nehéz megmondani,hogy hogyan szerezz bizonyosságot.

Mi miatt kezdtél el gyanakodni?

2022. márc. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!