Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet hogy egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy 27 éves férfinek soha nem volt párja?

Figyelt kérdés
Adott egy 27 éves férfi akinek állítása szerint még soha nem volt párkapcsolata és semmilyen kontaktusa nővel, ez alatt azt értem ,hogy ő azt állítja hogy soha nem feküdt még le senkivel. egy okos intelligens ember egyetemi végzettséggel nem hiszem el hogy ezt idő alatt ne talált volna valakit aki megfelel az elvárásainak. idáig jól el lehet vele beszélgetni de picit unalmasnak tűnik az élete. azt is el tudom képzelni hogy van bele valami probléma amire én még nem jöttem rá, de az is lehet hogy szimplán nem mond igazat evvel kapcsolatban. Mit gondoltok? Volt már részetek hasonló szituációban?

jún. 22. 02:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%

11-es és 12-es: az lehet hogy nincs túl jó véleményem a mai nőkről meg úgy általában a mai társadalomról.


De őszintén szerintetek Ti nagybetűs férfiak, ez csak és kizárólag a mi hibánk, inceleké? Olyan nincs hogy a nők is hibásak? Ők mindenben szentek és mindig a jót cselekszik?


Ideje lenne felébredni a valóságba és körülnézni.


38F incel

jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem jóképű, gátlásosabb férfiként nem olyan nehéz ezt "elérni".
jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van diplomám de szebb nem lettem tőle nekem se volt soha senkim.


27/F

jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
Az emberek nem egy kaptafára készülnek valamilyen embergyártó műhelyben, rettenetesen sokfélék vagyunk és ma már nincsen nyomás az embereken, hogy mindenképpen párt kell találni. Ha valaki nem úgy áll ehhez akkor nyugodtan el van egyedül. Én azt nem értem, hogy sok embernek miért kell ezen ennyire intenzíven filóznia, ezen az oldalon is rengeteg ilyen jellegű kérdés van. Miért kell ezzel foglalkozni, miért kell ennyire megpróbálni kivesézni a másik embert aki nem tett semmi rosszat, nem árt ezzel senkinek.
jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
#14: Mert a természetünk szerint társas lények vagyunk.
jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
18%
Gátlásos férfiaknak is van nője,tutyimutyik vagytok?
jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt akkor hozzá szeretném tenni a történethet hogy az említett férfi szerintem egyáltalán nem csúnya, sőt szerintem nég az átlag és az átlag feletti határán áll valahol... Aki azt írta hogy valószínűleg kicsi a ***** annak azt üzenném hogy kétlem hogy másnak elküldte volna, ugyanis nekem sem küldte ami nyilván nem kizáró ok ,én azért mégis kizártnak tartom ezt az indokot.
jún. 22. 15:35
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig ha nem csúnya, akkor mást nem tudok elképzelni, mint hogy kicsi van neki. Az az, ami még kizáró ok minden nőnél.
jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Elvileg én is tetszettem már nőnek*, pedig én tényleg ronda vagyok, szóval attól még, hogy neked bejön, lehet, hogy a legtöbb nő számára előnytelen a külseje.


*Legalábbis ezt mondta, de a semmirekellő hájpacni barátját mégsem hagyta ott miattam

jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
#19 Akkor neked is hazudott a csaj. Minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek és ugyanazok nem tetszenek.
jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!