Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet hogy egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy 27 éves férfinek soha nem volt párja?

Figyelt kérdés
Adott egy 27 éves férfi akinek állítása szerint még soha nem volt párkapcsolata és semmilyen kontaktusa nővel, ez alatt azt értem ,hogy ő azt állítja hogy soha nem feküdt még le senkivel. egy okos intelligens ember egyetemi végzettséggel nem hiszem el hogy ezt idő alatt ne talált volna valakit aki megfelel az elvárásainak. idáig jól el lehet vele beszélgetni de picit unalmasnak tűnik az élete. azt is el tudom képzelni hogy van bele valami probléma amire én még nem jöttem rá, de az is lehet hogy szimplán nem mond igazat evvel kapcsolatban. Mit gondoltok? Volt már részetek hasonló szituációban?

jún. 22. 02:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Én 31 vagyok, és szintén nem volt soha párom.

Pedig szintén egyetemi végzettségem van, barátaim szerint intelligens, jószívű, szerethető ember vagyok.


Voltam már szerelmes nem egyszer, de sosem viszonozták az érzéseimet

Egyébként elég ronda vagyok, nyilván ez a fő ok, meg az ebből eredeztethető önbizalomhiány.


Mostanság sokat társkeresőzök, de kb. 100-ból egy nő ír vissza, és az is ghostingol...

jún. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Simán. Az átlagos és az alatti férfiakat nem szedik fel a nők. Ha ő kicsit félénkebb (volt) és nem mert kezdeményezni, akkor simán előfordulhat.


Nekem sem volt 27 éves koromig, mondjuk nekem az is hozzájárult, hogy az egyetemen és a munkahelyeimen 99%-ban férfiak voltak, bulizni meg sosem szerettem.

jún. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy sokáig senki sem vette észre / nem érdekelt senkit / nem viszonozták a közeledését.


Ettől még nem feltétlenül van vele komoly gond, csak még tapasztalatlan.


Ez még mindig jobb, mintha ennyi idősen már 150 különböző nőt megfektetett volna, feltéve ha komolyak a szándékaid.

jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nagyon gátlásos.
jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Ezek ellenére lehet csúnya
jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
12%
Egy dolgot már írtál róla, ami negatívum a nők szemében (okos, intelligens ember), de valószínűleg nem is néz ki jól, márpedig az minden nőnél kizáró ok. Esetleg kicsi a farka.
jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
6#-os cinizmusa írigylésre méltó.
jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

Sosem volt párom pedig jóval idősebb vagyok. A 27 éves manapság még kisfiú.


38F incel

jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell nekem kifejtenem. Te kifejtetted magadról az évek óta naponta feltett ugyanolyan kérdéseid alatt, a fröcsögő kommentekben.
jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
9# az összes incelnek eltorzult a nőképe. Nézd csak meg az itteni kommenteket. Persze mindig az a legokosabb a nőkről aki nem tud hozzájuk közel kerülni xd
jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!