Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdekli? Egy boltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli? Egy boltban dolgozom. Tetszik az egyik vásárlónk, aki szinte minden nap jön vásárolni.

Figyelt kérdés
Ő is mosolyog rám, mielőtt kimenne az ajtón, minden egyes alkalommal visszanéz rám. Tegnap reggel megkérdeztem tőle, hogy valóban abból az országból (tök mindegy melyikből) származik-e a felesége. Aztán visszakérdezett, hogy honnan tudom, ismerem-e a feleségét. Mondtam, hogy nem ismerem, valaki mondta. Még aznap délután visszament a boltba és a kollégámtól kérdezte, hogy ismerem-e afeleségét és hogy én honnan valósi vagyok. Állítólag 5 percen keresztül kérdezősködött, de a kollégám már nem emlékezett a kérdésekre (nem erőssége az angol). Kérdeztem a lányt, hogy ideges volt-e a pasi, de azt mondta, hogy nem, csak meglepődött, hogy honnan tudom, hogy honnan származik a felesége. Eddig úgy gondoltam, hogy bejövök neki, de nem igazán értem, hogy ezzel a kérdéssel most miért borítottam így ki. Azóta nem találkoztam vele, úgyhogy nem tudom, hogy most ideges-e vagy nem... Szerintetek túl intim kérdést tettem fel? Nem kellett volna?
2010. okt. 30. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
szerintem már rád is uszított egy magándetektívet, vagy egy bérgyilkost.
2010. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet h csak az miatt borítottad ki,mert h ő eddig nem tudta h tudod h van felesége?és fel akar csípni,de úgy gondolja így kevesebb az esélye?vagy eddig is tudta h tudod h van felesége?
2010. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hord karikagyűrűt, úgyhogy elég egyértelmű a dolog.:)

De én is csak arra tudok gondolni, hogy beparázott, hogy elmondom a feleségének. De nem értem, mert nem is lenne mit elmondani. Azt, hogy rámosolyog az eladóra és megjegyzi, hogy jó a haja?

2010. okt. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!