Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kideríteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan tudnám kideríteni, hogy hol lakik egy általam nagyon kedvelt személy, aki nem más mint az egyik tanárom :$ közösségi oldalon nincs fent az hogy hol lakik, de ugyan abban a városban mint én. mit tegyek?? segítsetek! légyszíves!
2010. okt. 30. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kövesd mikor megy hazafele.
2010. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de sajnos nem látom csak nagyon ritkán, meg ha órám van vele, és nemtudom, h mikor indul hazafele :((
2010. okt. 30. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem felejtsd el a tanárodat.úgysem lesz belőle semmi.ő tanár te meg egy diák vagy.keress egy korodbelit és az után futkározzál.
2010. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy rendelnél neki pizzát, csak adja meg a címét... xD

Am hány éves vagy? És ő? (Mondjuk én mindig azt mondom, h nem a kor számít, csak kíváncsi vagyok. :D )

2010. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 16 ő 29 :(
2010. nov. 2. 15:45
 6/7 A kérdező kommentje:
de naonjóóól néz ki :(:)
2010. nov. 2. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi, hogy "jól néz ki", akkor hagyd a fenébe. Csinálj róla fotót é nézegesd azt. :D

Am én hasonló helyzetben voltam, pont ilyen korkülönbséggel, nekem magától adta meg, hogy rendeljek neki pizzát... XDDDD

2010. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!