Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A volt pasimmal barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasimmal barátok lettünk, de én megint többet érzek iránta, minden nap találkozunk. Közeledni szokott felém, de néha rájön a bunkózás. Hogy tudnám kideríteni, hogy mit érez?

Figyelt kérdés

Hogy magamat ne áruljam el, mer ha nem szeret akkor legalább a barátság maradjon meg?

Félek neki elmondani, mer hátha az pont az hozná össze hogy eltávolodik tőlem, mer talán ő nem igy érez irántam.


1 picit értetlenül kérdeztem. Elnézést


2007. dec. 22. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kerdem en es bocsanat ezert ha bunkozva kozelit, miert kell neked? Nehogy elmond neki, hogy vonzodsz hozza!!!!! Szerintem tok jol szorakozik es tudja jol mi a helyzet. En a helyedben ugy megleckeztetes celjabol bizony kokemenyen elutasitanam a kozeledeset, hogy vegye mar eszre magat! Aztan ha kerdi mi van, meg kell mondani az igazat, hogy mar ne haragudjon meg de sokszor bunkozik es abbol neked mas teren az eletben eppen jut eleg. Ugyhogy vagy rendesen beszeljen veled, vagy inkabb sehogy!
2007. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló elég negatív volt vagy túl határozott, de ha szereted a srácot akkor ez nem így megy. Egyértelműen nem akarod elveszteni se barátod se lehetséges pasid. A fiúk nem sokáig bírják azt játszani hogy csak barátom vagy picim, idő kell és kiderül minden.
2008. jan. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!