Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön egy srác, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy srác, akinek barátnője van?! 20L

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy egyetemen egy szakra járok ezzel a sráccal, párszor láttam a folyosón és külsőleg nagyon megtetszett, rápillantottam az instájára és mint kiderült, barátnője van. Egy-két közös ismerősünk van, néha szoktunk köszönni a folyosón, de ezen kívül nem beszélünk.


Ennek ellenére rengetegszer látom, hogy a folyosón, az órán, a cigizőbe engem figyel, konkrétan már szinte bámul. Illetve ez nemrég történt, hogy ez a srác és több haverja az egyetemről összeültek cigizgetni és szóba kerültek a nők is, többek között én is szóba kerültem és emberünk azt mondta, hogy szerinte 10/10-es nő vagyok külsőre.


Semmiképp nem akarok rányomulni, nagyon messze áll az tőlem, hogy foglalt srácokkal kavarjak, de azt gondolom, hogy tiszteletlenség kapcsolatban más nők külsejét elemezgetni és ez arra enged következtetni, hogy nem tiszteli eléggé a jelenlegi barátnőjét, nem tudom mennyire hosszúéletű ezután egy kapcsolat.


Morálisan mi fér bele egy ilyen helyzetbe?



jún. 8. 03:23
 1/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

"nem tudom mennyire hosszúéletű ezután egy kapcsolat"


Azt írod, hogy eszed ágában sincs foglalt férfiakra nyomulni, így igazából számodra teljesen irreleváns az, hogy az ő kapcsolata milyen és meddig tart.



"de azt gondolom, hogy tiszteletlenség kapcsolatban más nők külsejét elemezgetni és ez arra enged következtetni, hogy nem tiszteli eléggé a jelenlegi barátnőjét"


Ha tiszteletlenségnek gondolod akkor ez nem elég ok arra, hogy kiábrándítson téged?

jún. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy nem hiszem, hogy hosszúéletű a kapcsolatuk és olyan szempontból releváns számomra ez, hiszen valóban nem kezdek foglalt srácokkal, de ha a közeljövőben szétmennek, akkor nyilván élek a lehetőséggel.


Az pedig, hogy a mostani párjával hogy bánik, számomra irreleváns, ez inkább a barátnője szívfájdalma lehet. Mivel nem ismerem a csajszit, illetve itt senki nem fog belelátni az ő kapcsolatukba, nem sok értelme van találgatni, hogy mi megy a színfalak mögött és miért így vagy úgy viselkedik a srác. Én pedig jelenleg nem hosszútávú, elkötelezett kapcsolatot keresek, tehát ha mégis úgy alakulna az élet, hogy a jövőben több lenne köztünk a sráccal, számomra az a kapcsolat megállna a szexualitás részénél.

jún. 8. 04:15
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

#1-gyel egyetértek mindkét pontban.


Továbbá nekem például volt olyan kapcsolatom, ahol ránéztem más nőkre. elemezgettem is a külsejüket. ha valamelyik szép, akkor azt nem titkoltam. nyilván nem lesz mindenki csúnya a világon csak mert kapcsolatban élek.


A kapcsolatnak 3 és fél év után lett vége... pedig lehet, hogy mondjuk 1 év után valaki azt mondta ránk, hogy "hát elemez más nőket, akkor nem tudom meennyire hosszúéletű ez"


várj amíg megőszülsz


27F

jún. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

"Az pedig, hogy a mostani párjával hogy bánik, számomra irreleváns, ez inkább a barátnője szívfájdalma lehet."


Igen, valóban az ő szívfájdalma, de az nem irreleváns, hogy pontosan hogyan is bánik valaki a jelenlegi vagy hogyan bánt a volt barátnőjével. Ahogyan az sem, hogy hogyan nyilatkozik róla az ember.


Igen, bele nyilván nem látunk, nem tudjuk, hogy mik történtek, de szerintem sokat elmond egy ember jelleméről, hogy az ilyen dolgokban hogyan és milyen szavakkal nyilatkozik.



Ha pedig nem akarsz komoly kapcsolatot akkor keress szimplán egy olyan srácot aki szingli. Gondolom azért vannak még olyanok azon a környéken akiket helyesnek találnál.


#1 voltam.

jún. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Igazad van abban, hogy valóban nem mindegy és azért az egy indikátor, hogy valaki hogy bánt/bánik a (volt) párjaival, és egy ilyen sráccal életben nem lehetne hosszútávon tervezni, de ezért is mondtam, hogy engem ennél egyszerűbb motiváció hajt.


A másik, hogy nyilván ismerkedek más srácokkal, nem erről van szó, ettől függetlenül szívesen kipróbálnám ezt a srácot is. Azért szerintem köztudott, hogy aki nem elköteleződést keres, az több vasat is tart a tűzben.

jún. 8. 04:31
 6/10 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

"Azért szerintem köztudott, hogy aki nem elköteleződést keres, az több vasat is tart a tűzben."


Nem akarok okoskodni, ne érts félre, de szerintem ez koránt sem általános.


"ettől függetlenül szívesen kipróbálnám ezt a srácot is"


Lelked rajta. Igazából nekem a két dolog üti egymást. Mármint arra gondolok, hogy valakit ki akarjak próbálni ahogy te fogalmazol és az, hogy azt gondolom az illetőrül, hogy amúgy komoly kapcsolara nekem ő nem kellene, mert kiábrándítóan viselkedik számomra. De lehet csak nekem túl fontos mások személyisége a vonzalomhoz.

jún. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Újabban minden 2. kérdés arròl szól, hogy hogyan lehetne összejönni egy foglalt pasival. Most ilyen időszak van 😀
jún. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem ezt a sok20 éves lányt, aki csak szexre hajt. Ilyenkor meg bőven vagynotok kene megélni a szerelmet, az érzelmi biztonságot, a közös programokat.

Igaz, én 25 éves vagyok, szóval nem sokkal idősebb, de sosem értettem, miért elég valakinek a szex, ha lehetne helyette egy szeretetteljes kapcsolata jó szexszel.

jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már hasonló élményben részem. Nagyon szimpatikus volt a srác és én is szimpatikus voltam neki. Aztán adódott egy alkalom mikor az időm nem engedte, hogy találkozzunk így helyettem egyik barátnőmmel ment el.

Elég vicces volt, mikor hetekkel később a szóban forgó barátnőmmel összeültünk és elkezdünk ugyanarról az emberről áradozni.

Felnőtt nőkként nyilván nem kezdtünk veszekedni egy férfi miatt így közösen kutakodni kezdtünk utána. Mint kiderült egyidejűleg míg velünk találkozgatott 1,5 éves kapcsolata volt.

jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha morálisan nem probléma neked egy olyan pasi aki így viselkedik jelenlegi kapcsolatban, egy másik lánnyal tiszteletlen és tisztességtelen neked mégis vonzó, akkor az meg miért probléma neked morálisan, hogy rányomulj egy ilyen pasira?
jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!