Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmagyaráznátok ezt? Egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyaráznátok ezt? Egyszer nem jövök be neki, később meg már igen. Akkor most akar valamit? Lent részletezem.

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, aki bejött nekem, volt 3-4 randink, de ő nem akart aztéb velem járni.Én ugye ennyivel nem értem be, még futottam pár kört.Aztán kiderült, h más valaki tetszik neki.Gondoltam, h akk én itt nem sokat tehetek, inkább hagyom.Haverokként váltunk el.Szóval jóban voltunk, minden.Aztán, h már nem nyomultam rá, nem hívtam fel, nem írtam neki stb...tehát hanyagoltam egy csöppet.Nem sokkal később megismertem egy lányt, aztán vele össze is jöttem (ő a mostani barátnőm).Ekkor az a lány, akire előzőleg nyomultam, írt nekem valamit, aztán mondta, h menjek fel MSN-re, szeretne velem dumálni stb.Dumáltunk minden...de tényleg, mintha legjobb barátok lennénk 1000 éve.Aztán rossz kedve volt, megvígasztaltam, megbeszéltük, h valamelyik nap találkozunk.Aztán meg most elég gyakran felhív, meg ír meg stb, de nincs konkrét ok, csak úgy.

Szóval akkor most mit akarhat?...ha egyáltalán akar valamit.Lehet, h csak én beszélem be magamnak.

Am 18 évesek vagyunk


2010. okt. 29. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

ezeket a kis dögöket úgy útálom.-_-

nem kellessz neki, aztán ha lesz vkid csakazértis feltűnik a látóhatáron.Szerintem nem bírja elviselni, hogy túl tetted magadat rajta.:)

2010. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gyanakszom, de nem úgy ismerem, mint a többi "kis dögöt".Ő nem ilyen.Ő rendes meg ilyenek.Nem hiszem, h csakazért is csinálná...habár én nem tudom.Mi elvileg most "legjobb barátok" vagyunk ezzel a lánnyal.A barátnőm nem féltékenykedik, tudja, h úgysem csalnám meg...és jól tudja.Csak puszta kívácsiságból érdekel, h ilyenkor az a lány mire gondolhat, mi lehet a célja.?
2010. okt. 29. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
hagyd a csajt a francba az igazi barátnőddel legyél ne foglalkozz már vele vagy ha mindig szereted mond már meg a mostani bnődnek hogy nekem az exem tetszik és nem akarlak kihasználi és fájdalmat okozni!Mert ha nem mondod meg akkor csak neki lesz szar ..elég szemétség lenne tőled én a helyedbe még a találkára sem mentem volna el!!
2010. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az exem, mivel nem jártunk, csak randizgattunk.Nagyon jóban vagyunk, bár én sem tudom, h mitől lettünk hirtelen ennyire jóban.A barátnőm is ugyanúgy barátkozik más fiúkkal, nincs neki megtiltva...mindenki azt csinál, amit akar.Én tudom, h úgysem csalna meg és én sem csalom meg őt.Attól, h elmegyek egy lánnyal sétálni v beülök vele egy italra, még nem jelenti azt, h érzek is valamit.

am miért mondod, h te még a találkára sem mentél volna el?

mi ebben az olyan rossz?

2010. nov. 1. 01:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyusz. Szerintem írd meg a lánynak, hogy van barátnőd, és nem akarsz mögötte senkivel sem találkozni, mert nem lenne fair vele szemben. Hidd el, megfogja érteni. Ne találkozgass ezzel a lánnyal.

Neked sem esne jól, ha kiderülne, hogy a barátnőd egy fiúval találkozgat.

Legyél őszinte!!!

26,L

2010. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm is szokott lógni egy sráccal, aki történetesen a legjobb haverom.Nem szólok bele.Nem a háta mögött lógok azzal a másik lánnyal, mert kérdezte, h mi volt velem, én meg mondtam, h itt meg ott voltam azzal a lánnyal, és nem szólt semmit.Meg amúgy is.Ezzel a lánnyal barátok vagyunk.Nem csalom meg a barátnőmet, mert ahoz túl fontos nekem.
2010. nov. 1. 20:39
 7/7 A kérdező kommentje:
És a barátnőm meg a másik lány ismerik egymást.tudja, h van barátnőm.
2010. nov. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!