Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel szólítsam meg? 14/F

Figyelt kérdés

Halihó!


Még suli előtt írtam egy lánynak iwiwen, hogy tetszik nekem és szeretném megismerni, ha ő is úgy érzi írjon vissza. Egy héttel rá láttam, hogy elolvasta, de nem írt vissza. Elkezdődött az isi. Mivel koleszos vagyok egyik nap távolról megláttam. Nemrég, amikor a buszra igyekeztem(siettem) a haverjaimmal(ők ebédelni mentek) egy határozott Hello-t köszöntem neki, ő visszanézett és köszönt is. Előző héten péntek reggel(suliba menet) meglátott és egy krapekot odahívott maga mellé és dumálni kezdtek, aztán bújkált mögé, biztos, hogy ne vegyem észre. Egyszer csak ránéztem és nevettem egyet, utána kimentem az ajtón. Most csütörtökön indult a kóterban egy fotó szakkör, amire jár ő is. Amikor a tanár mondta, hogy mutatkozzunk be és a csajra nézett(ő kezdje el) mutogatott rám, úgyhogy lazán elkezdtem. Mikor meglátom pl.lépcsőn hirtelen leblokkolok kicsit, hogy basszus itt van, de jól néz ki, még mindig tetszik. Milyen szöveg lenne meggyőző, amivel tutira elkezdünk beszélgetni? Merni merek, azzal no problem. Humoros, értelmes, tisztelettudó vagyok, nem bunkó, tahó stb. Régi osztálytársaim illetek ezekkel+a barátaim is.

Köszi!


2010. okt. 29. 21:59
 1/9 anonim válasza:
hát te hülye vagy hát bujkál előled akkor minek erőlteted????
2010. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell nagy macsó szöveg..szemezz vele,mosolyogj rá.bármilyen kedves téma megteszi.pl a fotószakkörrel kapcsolatban, vagy bármivel kapcsolatban ami mindkettőtöket érint.

jobb ötletem most nincs:/

14/L

2010. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hülye .. Küzdjél érte mert meglesz a gyümölcse :) 1 szerűen szerényen de határozottan hívd el vhova
2010. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Első válaszoló elmondom neked, ha eddig nem tudtad volna, hogy egy lányért meg kell küzdeni.
2010. okt. 29. 22:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Szakkörön úgy ültünk, hogy közöttünk ült a tanár, amikor beszélt, akkor mindig összenéztünk. Tanár úr pedig segítségemmel mutatott be pár dolgot, akkor is nevetett rajtam, de én is. Valószínű az elpakolás miatt nem jött vissza a másik felére.
2010. okt. 29. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
rúgd herén, azt értékeli az összes... :D
2010. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami más tanács esetleg?
2010. okt. 30. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha nem válaszol a leveledre, bujkál előled,lehet, hogy nem kéne erőltetni a dolgot.
2010. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma msn-eztem vele több, mint 3 órán keresztül és tök rendi, érdeklődő vicces, merész, kedves volt. A végén megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve holnap is beszélgetni és írta,hogy hát persze. Jövő héten megyek abba a városba ahol ő lakik, úgyhogy talizunk egyet. Kíváncsi vagyok mi lesz!
2010. okt. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!