Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, szerintetek felejtôs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek felejtôs vagy tegyek egy próbát?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy pasival egy buliban, ahol számot cserèltünk, utána meg is beszéltünk egy randit, de egy félreértés miatt meghiúsult. Azt hittem, beszélünk majd meg újabb idôpontot, de azóta nem keresett. Ennek màr több, mint egy hete. Szerintetek ráírjak vagy azt nyomulásnak venné? Ha érdekelném, akkor jelentkezett volna, ugye?

(Én 30L, ô 35F)



máj. 27. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
annyira nem jossz be neki. alkoholos allapotban picit felhevultebb volt ennyi.
máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor egyértelműen hülyèt csinálnék magamból, ha ezek utàn felkeresném?
máj. 28. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:
12. Megprobálhatod, de elore le játszom a szitut neked hogy ne lepodj meg: iszto piit meg dug és nem fog keresni tobbet.
máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
isztok picit
máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Már, ha egyaltalan valaszol..


Hat nem csattanok ki az oromtol :D

máj. 28. 15:19
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Túl teszed magad rajta hamar elvégre csak egy egyszer találkoztatok . Van még sok férfi .
máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Koszi a biztatast :)


2 eve vagyok egyedul, azota o az elso, aki megtetszett :/

máj. 28. 15:35
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Tudom milyen, en is szivtam meg mar hasonloan csak novel, o torolte a jelolesem. :D
máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!