Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, szerintetek felejtôs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek felejtôs vagy tegyek egy próbát?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy pasival egy buliban, ahol számot cserèltünk, utána meg is beszéltünk egy randit, de egy félreértés miatt meghiúsult. Azt hittem, beszélünk majd meg újabb idôpontot, de azóta nem keresett. Ennek màr több, mint egy hete. Szerintetek ráírjak vagy azt nyomulásnak venné? Ha érdekelném, akkor jelentkezett volna, ugye?

(Én 30L, ô 35F)



máj. 27. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem írj. Nem kell ezen annyit agyalni.
máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem felejtős
máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha tetszenél neki, hidd el, mindent megtenne, hogy összejöjjön a randi. Ha ignorál, nem tetszel neki eléggé.
máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre most nem olyan fontos a randi neki. Ha nem lesz épp senki neki, vagy unatkozik akkor lehet megkeres majd.
máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az a félreértés? Sikerült tisztázni? Szerintem ez a két dolog lenne itt kulcsfontosságú, egyrészt ezután is tünt el teljesen és lett érdektelen, másrészt mehet ez olyan csúnyán is félre hogy az beletapos a másik egójába/azt hiheti csak szórakoztál vele stb.

Szóval vagy írd meg nekünk ezt a részét is és segítünk eldönteni, vagy ha túl privát akkor javaslom őszintén és elfogulatlanul ezt a részét gondold át magadban, hogy mi volt hogy volt. És talán megleled a választ is.

máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#3 ez fordítva is igaz. Mivel a nő nem tett semmit az egy hét alatt, hogy összejöjjön egy randi, a fickó rájött, hogy a nő nem is akarja igazán, így lépett.
máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér de nem számíts sokra.
máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ki miatt hiúsult meg a randi, volt, hogy egy lány lemondta betegségre hivatkozva, aztán végülis nem lett belőle semmi, mert én új időpontot nem javasoltam, és Ő sem, pedig szerintem annak a félnek kéne aki miatt meghiúsult.


Ha miatta, és nem keresett új időponttal, akkor hagyd, ha miattad és te nem javasoltál új időpontot, akkor mire vársz?

máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, nem ártana tudni, mi miatt hiúsult meg a randi. Meg ki mondta vissza. 8-assal egyetértek, ha te mondtad le, nyugodtan írhatsz neki, egy hét nem vészes. Ha miatta, szerintem szimplán elfelejtett. Én legalábbis nem lapulnék egy hétig, ha új randit akarnék lebeszélni.
máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!


Nem volt egyertelmu a kommunikacioja a randit illetoen, es nem is tunt tul lelkesnek a megbeszeles alatt sem.. pl a veglegesites elott 4 napig nem irt, pedig vegig online volt tobb feluleten is.. en pedig nem tartottam fent a tervezett idopontot emiatt, mert azt hittem, megsem akarja a talalkozast.

máj. 28. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!