Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Léccí segtsetek :s

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Léccí segtsetek :s

Figyelt kérdés
Van egy csávó aki felvett msn-re még régebben, aztán letiltottam, ne is beszéltünk, de nyáron láttam 1-2x és azóta nem nagyon tudok másra gondolni... aztán vissza vettem msn-re és beszélgettünk, meg hülyéskedtünk de néha bunkó volt... jó tudom én is az voltam vele, mikor letiltottam. De most szeretnék vele összejönni... sztetek gáz? vagy mit csináljak? érdemes kezdeni valamit, vagy elszúrtam az elején? előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 29. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára, a bánat pedig nem vonzó. Ezzel mindent elmondtam.
2010. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt tettem.Volt egy srác akivel néha beszélgettem,de aztán letiltottam,igaz én azért mert alig beszélgettünk...Visszavettem egy idő után,jobban megismertük egymást és ma együtt vagyunk.Én is cikinek tartottam,hogy ezt csináltam vele...de ma már szeretjük egymást 3 hónapja (:
2010. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EL-BASZ-TAD
2010. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:
pf nők..
2010. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1. és főleg a 2. kommentelőnek :) ha fenn lesz msn-en akkor beszélek vele, aztán meglátjuk :)
2010. okt. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!