Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Csak azért néznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak azért néznétek egy pasit, mert Ő is néz titeket?

Figyelt kérdés
Többször is...
2010. okt. 28. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ...

Ha olyan csaj vagyok, akit sokan megnéznek, mivel bombanő vagyok, akkor nyilván meg se kottyan, ha egy srác megbámul, semmi extra sincs benne, ha megnéznek... Ha mégis ennek ellenére többször megnézném ,akkor kivételes tetszik nekem is az, aki felfigyelt rám. de mindenesetre nem közömbös.


ez volt tehát az A verzió. A B meg az, ha egy átlagos csaj vagyok, aki nem szokta meg a kitüntetett figyelmet, akkor azért is nézném a srácot, h úristen, mit láthatott bennem? és vajon hogy is néz ki az a srác, akinek én bejövök? még akkor is imponál, ha nem is jön be nekem. (ez a verzió alapszik saját tapasztalatokon; végül az érdeklődő sráccal barátság lett, egy másikkal pedig szerelem)

2010. okt. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, lehet, hogy nézném (ugyanakkor valószínűleg zavarba jönnék, és nem menne túl sokáig, csak egyszer-egyszer óvatosan odanéznék). Ha nem túlságosan érdekelne, vagy bármilyen okból zavarna, hogy néz, aki baromi feltűnően egy pontra merednék a feje mellett, de láthatóan nem őt magát bámulnám.
2010. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"még akkor is imponál, ha nem is jön be nekem"


Téged klónozni kellene. Nem nézek ki túl jól, és általában a "faszt bámulsz, te hájpacni" nézéseket kapom vissza :)

2010. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!