Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a tapasztalatotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtás4444 kérdése:

Milyen a tapasztalatotok a duci lányokkal? Már mint tényleg igaz hogy jobbak az ágyban mint a vékony lányok?

Figyelt kérdés

máj. 13. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
#10 nem lettem, mivel oda írtam, hogy igaz vagy sem, nem tudom. Ebből azt következik, hogy vannak fenntartásaim a dologgal kapcsolatban, tehát nem tudom mit higyjek el... Egyébként meg ennél összetettebb a dolog.
máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

Irhat bárki bármit, hosszabb pénisz nem árt a duci nőkhöz, hiába van kisebb amit tudsz is használni a méreteket és a fizikát nem fogod meghazudtolni.

Vannak korlátai a szexnek egy duci nővel, attól függ mennyi plusz súlyról beszélünk, ezeket a korlátokat lehet mással kompenzálni de általában nem nagyon törekszenek rá a nők mert már a ducik is könnyen kapnak dugópajtit vagy akár kapcsolatot annyi sok férfi van a piacon.

máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

#8

Ez akkora baromság. Én világ életemben vékony vonzó nő voltam és mindig is szerettem szexelni, szopni, lovagolni, nem csak kiterülök és “na essünk túl rajta”. Ilyet csak mondjuk valami sugar daddyvel csinálnék, aki amúgy nem jön be, csak pénzért megengedem neki a szexet. Aki bejön, azzal miért lennék tengericsillag…

máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
13 fujj, ez senkit nem érdekel
máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#14 az érdekel valakit, hogy egy dagadt löttyedt nő milyen az ágyban? 😂
máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15 szintén nem
máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

#12 Nem 200 kg-os nőre kell egyből gondolni duci alatt..

#13 Nem minden szép/átlagos nőre

értette nyilván... Neki ezek voltak a tapasztalatai azokkal, akikkel ő volt... Akinek nem inge..


#15 én nem részleteztem. Normálisan írtam róla és nem úgy, mint egy kocsis...

máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 ezen az oldalon 50 és 100 kiló közt nem létezik ember, mindig csak a végleteket nézik😃😃
máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!