Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez így? :S 15/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? :S 15/f

Figyelt kérdés

A környezetemben levő lányok viccesnek, jófejnek és helyesnek tartanak-ők mondták;hallottam innen-onnan, de valahogy még nem sikerült összejönnöm senkivel.

Szerintetek miért van ez így?

15/f


2010. okt. 28. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17 múltam és még nekem se volt egy barátnőm se. Talán azért nem mert nagyon akarom, és akkor lesz mikor nem számítok rá. Én is meg vagyok elégedve magammal mind belsőleg mind külsőleg, de viszont nem szoktam bulizni sokat.
2010. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én megismernélek. 15/L én se vok csúnya és általába jófejnek tartanak. :D nekem mondjuk már volt barátom.
2010. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
helyes=jól néz ki. idióta volt ez a válaszadó pf:D
2010. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15

Az ország melyik részén laksz:)?

2010. okt. 30. 20:02
 15/16 anonim ***** válasza:
nézd ki magadnak a legjobb csajt és mondj bókokat neki, legyél vele többet és sugározd felé, hogy tetszik neked
2010. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

írj nekem privátot és felveszlek msn-re.

14/L

2010. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!