Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi bolingozni hív, utána elkéri a fele összeget, az rendben van?

Figyelt kérdés

#Ki fizet randi meghívás esetén #Bolingra hívás
máj. 5. 19:38
A kérdező szavazást indított:
A férfi fizet, mert ő hívott meg.
A nőnek is fizetnie kell a felét.
43 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám neki oda.😊
máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég tahó húzás. Ez olyan, hogy én elhívok kajálni valakit a mekibe, vagy bárhova, aztán közölném vele, hogy fizesse ki a kaját magának. 😂
máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő hív el bowlingozni és nem együtt találjuk ki. Utána meg elkéri a felét, akkor nyilván kifizetem, de onnantól kalap-kabát neki. Természetesen, következőben én fizetném be magunkat valami programra, nem arról van szó, hogy a pénzén akarok élni. Hanem arról, hogy lehet valaki ennyire fillérbaszó, ez a későbbiekben komplikációhoz vezetne.
máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A férfi bolingozni hívott, majd elkérte az összeg felét, majd azt mondta a vizet (200ft) nem kell kifizetnem,arra meghívott!

Egyébként bolingozni is ő hívott! Komolyan érdekelne, hogy ez rendben van - e így?

Nagyon régen randiztam, megdöbbentem, hogy elkérte a felét! Lehet, hogy bennem van a hiba?

máj. 5. 19:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kifizetném, hogy ne legyen ebből probléma, de felőlem többet nem hallana. Nem azért, mert sajnálom a pénzt, hanem mert ez így bunkóság. Ha meghívsz valakit, akkor te fizetsz, pont ezért hívod el te. Persze, a másik felajánlhatja, hogy fizeti a részét, de így követelni tőle a pénzt szánalmas dolog.


* bowling

máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A baj azzal van, hogy nem jelezte előre, hogy neked kell fizetned a saját részed, így nem sdott lehetőséget a döntésre, hogy így is mész-e vele vagy sem.


Én kifizetném szó nélkül, de többé nem találkoznék vele.

máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetném, de nem lenne több randi.
máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A bowling okos ötlet volt, mert nem unalmas és ha ne lenne téma állandóan akkor sem lesz kínos. Viszont a pénzt elkérni már egy csicska dolog.
máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még akkor ott rögtön kifizettem az összeget! Telefonszámát letiltottam, többet rólam nem fog hallani. Kissé megzuhantam mert hosszú évek óta most randiztam először! Szerintem jó darabig újból nem fogok!

máj. 5. 20:02
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kéne bezárkóznod miatta.

Nekem is volt olyan aki egy fagyit sem vett, egy szelet csokit nem adott vagy elkérte a benzinpénzt .

Ilyenek után ismertem meg a férjem, aki udvarolt.

8 éve vagyunk házasok és azóta is a tenyerén hordoz.

Pedig nekem is úgy tűnt hogy minden pasi sz@rrágó, de látod, mégis vannak kivételek.

Nem kell hozzányulnom a fizetésemhez, 2 autót vett a nevemre, építkezünk.

Járunk nyaralni és soha semmilyen pénzt nem kért tőlem el.

máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!