Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú szerettük egymást egy ideig "kavartunk" ha lehet ezt mondani.. aztán otthagyott egy barátnőm miatt de én akkor is szerettem nem tudtam neki mit csinálni

ez olyan volt h a gyűlölet és a szeretet valahogy eggyé vált aztán .... bevallotta h szerelmes belém.. nem tudtam mit tegyek.. de megint csak kavarunk szájra puszi volt még csak és abbol is csak 1 én szeretnék többet is de én nem akarom őt megpuszilni ő a fiú és amugy is nem tudnám ugy csinálni h sikerüljön pont a szájára adni az a cink h én vagyok 150cm ő meg 175 sza el se érem xDna lényeg a lényeg hogyan "csábitsam " el ??


2010. okt. 27. 21:09
 1/3 anonim válasza:
egy pillanatban, mikor kettesben vagytok, és mondjuk érzelmekről beszéltek, nézz mélyen a szemébe, majd közelíts az arca felé, és ő is fog közelíteni kb akaratlanul, ha szerelmes még beléd :P
2010. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

1 hónapot adok max.

és figyeld meg, hogy a következő kérdésed az lesz. hogy: Lehet terhes vagyok?

hogyan csábítsd el?!

vegyél fel miniszoknyát rakd ki a melled fújd be magad 2 liter parfümmel, aztán rázd a segged.

jójó. esetleg ha nem olyan fiú (bár ezt kétlem..) akkor meg főz neki.

ahogy hasfelmetszőJack mondaná az ember szívéhez a gyomrán át vezet az út!

2010. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszikeh a válaszokat ugy tettem ahogy az első hozzászóló mondta ésss mitörténnt?? lekapott :O :D:D kööszii
2010. okt. 30. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!