Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogyha egy lány túl szép, akkor a barátja kicsit kellemetlenül érzi magát, nem szeretné, hogy más férfiak is megnézzék, holott tudja, hogy a lány sosem csalná meg?
2010. okt. 27. 16:05
 2/10 anonim válasza:
igaz
2010. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
változó... valaki büszke rá, h ilyen szép barátnője van, valamelyik meg betegesen óvja a tekintetektől. a férfi önbizalmától függ, melyik érvényesül.
2010. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szása Petrosevics ***** válasza:
89%
igaz, de csak akkor ha a férfinak önbizalomhiánya van, hogy a csaja bejön egy csomó csávónak , ő maga meg nem sok lánynak.
2010. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A srác karakterétől függ. De ha zavarja akkor ne számíts arra hogy közölni fogja.
2010. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz. Ezzel én is így vagyok. Hiába mondják, sokan hogy nem vagyok csúnya akkor is önbizalom hiányom van,(mivel nem az mondja, hogy helyes vagyok aki hatással is van rám) és ha netán akad egy szép lány akivel még ha csak ismerkedek is már kezdem félteni nehogy másnak is meg tetszen és elvegye előlem. Féltékeny típus vagyok sajnos. Tudom hogy ez rossz tulajdonság, de sokat csalódtam és ez hozza ki az ösztönt. Sokat gondolkodtam ezen, hogy ne vegyem észre azt, hogy a csajom szép és másoknak is tetszik. Ugyan is nekem is megtetszett valamiért. Kinézetre 1-nek biztos. Azért kezdeményeztem stb.... Szóval részemről igaz.
2010. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz. A volt barátom engem nagyon szépnek tartott (ezzel most is tudnék vitatkozni) és nagyon féltett mindenkitől, rettentően féltékeny volt.
2010. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szása a legjobb név ^^
2010. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen!
2010. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!