Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes randizni,ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes randizni,ahol olyan férfiak vannak, akiknek nem két számjegyű az IQ-ja?

Figyelt kérdés
Harmincas nőként kérdezem ezt, mert már a társkereső oldalakon is csak szexre lehet bárkit találni.

ápr. 17. 13:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát innen arc nélkül gyanítom még beszélgetni is halott ügy.
ápr. 17. 14:17
 12/19 anonim ***** válasza:

Innen?


Én pont azt vettem észre, hogy amint látod a másikat a beszélgetésnek husss vége szakad egy pillanat alatt...hiába stimmel más minden.


Szóval jobb látni egymást mert felesleges hetekig írogatni.

ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, neked a két számjegyű IQ bőven elég lesz.
ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet itt ismerni normális embereket. Nekem már volt innen barátnőm is és ismertem meg intelligensebb férfiakat is.


F

ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ott randizol vele, ahol akarsz. Majd eldöntitek együtt.
ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jah vagy várj, ott akarsz randizni valakivel, ahol okos emberek vannak, hátha valaki lecsap a randipartnered kezéről?

Miert kell neked ilyen képességű ember, ha nem tudod rendesen használni a szavakat?

ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
neked a 80 as pont megfelelo lenne.
ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalon válogathatsz a diplomások között mármint haszóba állnak veled. Az hogy van 2 diplomám nem jelenti azt hogy szexelnék veled. "társkereső oldalakon is csak szexre lehet bárkit találni." Az hogy valaki indelligens nem jelenti azt, hogy feleségül venne, de lehet szexelne veled.

Egyébként hogy nyisson egy férfi, kérje meg a kezed? Lehet, hoy fordítva ülsz a lovon? Ha jól érzi magát a társaságodban lehet akkor is összebútorozik veled ha nem független.

ápr. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a problémát. De talán mintha lenne facebookon a mensának társkeresős csoportja is. Ott azért szerintem nagyobb számban vannak 130-as IQ felett. :) Persze ehhez neked is mensásnak kell lenned. :D
ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!