Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki szereti a belevalo lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti a belevalo lányokat?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondoltam akik tökösek nem ugy tökösek hanem nem magassarkú meg feszülös szoknya meg kis táska hanem ugyöltözik mint egy fiú de még is lány és söt még keményebb meg nem fél ösze piszkitani a kezét
2010. okt. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

az jó ha nem fél be piszkítani a kezét!

De viszont én azt szeretem ha a nő törékeny mert alapvetőleg szükségünk van arra hogy megvédhessük a szerelmünket ez amolyan ösztön férfi ösztön

2010. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom mint az előttem szóló.

De egy csajon is nagyon sexy tud lenni 1 jó farmer kis tornacsukával meg egy olyan ma divatos sállal:D

Vagy nálad még ez is nagyon nőies?:P

2010. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A sállal nincs bajom de ha meg tudja esetlek ha egyedül van és megvédi magát akor igen de vanak a olyan csajok akik kemények de még se olyanok nem tom nekem van aszem scak olyan érzésem hogy mégis olyan jo te képzeltel hogy egy szöke magas sarkuba te én etöl hányok kicsit fius meg ugy is viselkedik ako király de a az ágyba is ako baj van
2010. okt. 27. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
hát a sál még határ
2010. okt. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!