Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 vagyok tetszik egy fiu....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok tetszik egy fiu. Hogyha megmondom hogy tetszik mit szólna hozzá? Föleg fiuk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Az osztályomba jár felvettem msn-re de sosem válaszol a suliban beszélgetünk szünetekben de nem tul sokat.De néha szemezünk csak nem egyértelmüen vagy nem is rám akart nézni már nem tudom mikor oanézek elnéz.
2009. jan. 4. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha teis fiú vagy akkor ne számíts semmi jóra.

Ha lány, és jól nézel ki, akkor van esélyed..

2009. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg, veszteni valód nincs :) ha a fiú normális, akkor kinevetni biztos nem fog. én is voltam abban a cipőben, de sajna nem jött össze a dolog... azóta a legjobb barátom a srác ;) sok sikert!
2009. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg összebarátkozni a haverjaival ugy már könnyebb lenne megtudni mit gondol rólad.
2009. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és lány vagyok xD:D:D
2009. jan. 4. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok...és szerintem örülne neki,ha megmondanád neki!Ki ne örülne annak,ha egy lánynak tetszel? :D

20/F

2009. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát az attól függ engem is szeretett egy lány de nagyon utáltam és épp ezért nem voltam elragattatva !

de ha szép vagy és nem vagy bunkó tutira nyersz!

2009. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 éves korban még elmegy, de az éretteb pasik sokkal jobban kedvelik, ha valami más módon adják ezt tudtukra.
2009. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki... Ha szép vagy, akkor nyertél, ha nem vagy szép, akkor buktál...
2009. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen ugyanaz van, mint a 2. válaszolónál, bevallottam a srácnak, aki tök rendesen kezelte, senkinek nem mondta el és kedvesen utasított vissza. Úgyhogy nem égtem miatta senki előtt. Ezután kiszerettem belőle és rájöttem hogy marha jófej és ő az egyik legjobb barátom :D


Amúgy meg nem csak az számít hogy szép vagy-e. Persze, ebben a korban még nagy szerepet játszik, de egy gyönyörű de rémbunkó és buta lány semelyik fiúnak nem fog tetszeni, max. ha nem ismeri, csak látja néha.

2009. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi megintcsak :D
2009. jan. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!