Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtátok, hogy a srácok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci14 kérdése:

Tudtátok, hogy a srácok nagy töbsége nem mer odamenni lányokhoz?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy miért van, de arra vok kíváncsi, hogy mennyire örülnének annak, ha pl egy srác odamegy hozzájuk és megmondja frankón, hogy szia idejöttem hogy megismerjelek, mert szexi vagy, vagy akármi, függetlenül attól, hogy van e barátod vagy nincs?
2010. okt. 25. 20:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ritka ha egy lány leráz egy srácot. nem csak engem, de a haverjaimat se szokták. vagy annyit mond, hogy bocsi nem érek rá, de ezzel nem kell törődni. azt sose mondja, hogy de jó ém is megakarlak.


nem kell elméleteket gyártani, hogy tuti elküldene, sőt, a nagyon szexi lányok is jófejek, csak hát az előítéletek...


béke

2010. okt. 26. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!