Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtátok, hogy a srácok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci14 kérdése:

Tudtátok, hogy a srácok nagy töbsége nem mer odamenni lányokhoz?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy miért van, de arra vok kíváncsi, hogy mennyire örülnének annak, ha pl egy srác odamegy hozzájuk és megmondja frankón, hogy szia idejöttem hogy megismerjelek, mert szexi vagy, vagy akármi, függetlenül attól, hogy van e barátod vagy nincs?
2010. okt. 25. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ilyenek, ne aggódj. Szebb csajok napi szinten koptatnak le ilyen gyökereket. (: 22/f
2010. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki!

Sokkal jobb ha odajön egy srác,hogy "Szia!Szimpatikus vagy számomra/nagyon csinos vagy és szívesen megismernélek.Persze csak akkor,ha neked is van kedved hozzá." vagy valami hasonló szöveggel,mint az olyan megjegyzéseknek,hogy "Hűűű.Na ennek a csajnak szúrnám a fosóját".


Szóval én örülnék neki,ha így közeledne egy srác ... de azt hiszem mostanában nem kell ettől tartanom,mert a környezetemben lévő fiúknak nevezett lények olyan nyuszik tudnak lenni,vagy a másik véglet az állandóan beszólogatós,piszkálódós,nagyszájú aki csak annyit mond,hogy szúrnám a fosóját-.-"

15/L

2010. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Énis örülnék neki! :)

Mondjuk ha így jönne pl: Szia. elkérhetem az msnened? majd ott beszélünk. :)

2010. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja örülnétek neki, ami persze természetes, csak az a baj, hogy a mai lányok nagy százaléka bunkó. (tisztelet a kivételnek, amibe úgy látszik ti is beletartoztok)
2010. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja minden csaj azt mondja h örülne neki de ha odamész akkor vagy elhajt a sunyiba vagy irulpirul és elmenekül...
2010. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom, nem a legfontosabb szempont, de engem messziről kerüljön el olyan srác, aki a "többsége, vagyok" szót és a "van-e" kifejezést még csak helyesen sem tudja leírni. Trehányságra és nemtörődömségre utal.
2010. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ja minden csaj azt mondja h örülne neki de ha odamész akkor vagy elhajt a sunyiba vagy irulpirul és elmenekül..."


Miért állítasz valótlan dolgokat.Kétlem,hogy minden lánnyal beszéltél már.

Ne általánosíts azért,mert eddig te csak olyan lányokkal találkoztál akik nem értékelték hogy odamentél és leszólítottad őket.

Úgy sem fogom tudni bizonyítani neten keresztül,de én tényleg nagyon örülnék neki,ha leszólítana egy srác normálisan és nem azt hallanám egy csomó helyen,hogy szúrnám a fosóját.

15/L

2010. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem minden lány örül az ilyesminek. Én sosem szoktam bunkón elhajtani senkit, akkor sem ha pl. nem valami jó pasiról van szó. Szerintem az a bátor férfi, aki oda mer menni egy lányhoz, és szemtől-szembe mer bókolni neki, megérdemel egy szép mosolyt, majd esetleg egy tiszteletteljes, finom elutasítást.
2010. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

végülis ne általánosíts "tudtátok, hogy a srácok többsége nem mer odamenni a lányokhoz?" ... jah és 15/L nek üzenem lehet hogy nem jössz be nekik és azér nem mennek oda, vagy azért mer ha neked is bejön akár te is léphetsz vagy max pasi nélkül maradsz ha annyira annak a híve vagy hogy a pasi kezdeményezzen mindíg és mindenhol. nem tom ki járna rosszul vele és gondolkozz el azon amit mondtam...nah csók

16/F

2010. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy van 1 pár lány aki kifejezetten örülne neki, ha megszólítaná egy fiú normálisan vagy mondana neki egy normális bókot. Csak az egy dolog hogy örülne neki, de az a kérdés, hogy lenne-e mersze viszonozni a közeledést azzal, hogy nem rázza le a srácot meglepődöttségében, hanem lenne mersze vele valóban ismerkedni. Ez a csajoktól is függ, hogy nekik lenne-e merszük? Az elutasítás szerintem nem csak azért lehet mert olyan ronda a srác, hanem mert a lánynak nem volt mersze bevállalni az ismerkedést.
2010. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!