Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet köztük valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köztük valami?

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam elkiáltja magát órán,hogy "olyan szerethiányom van". Erre egy másik fiú mondja neki, hogy "itt van Dóri".

Erre "Dóri",aki mellettem ült, csak halkan mosolyogott.A fiú reakcióját nem láttam.

Szerintetek mi a helyzet most? :S


2010. okt. 25. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ez lehet hogy semmit meg lehet hogy bírja a csajt, am hány évesek vagytok?
2010. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18
2010. okt. 25. 15:53
 3/9 Timi: ) ***** válasza:

A srác a haverjának beszélt erről a Dóriról,hogy tetszik neki,a haverja meg próbálja felkelteni a Dóri figyelmét a heverjára... szerintem tetszik neki a lány,és a Dórinak is a pasi,nem lesz belőle semmi,mert szerintem túl félénk mind a kettő.

Egyébként nagyon gyerekes viselkedés az ilyen féle megnyílvánulás.

2010. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tudom halkan mosolyogni meg hangosan:D

egyébként ez elég kevés info, amúgy szoktak beszélgetni meg találkozni, többször összenéznek órán?

meg tényleg jó lenne tudni a korotokat

2010. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég sokat szoktatk vitatkozni, meg beszólogat fiú a lánynak és fordítva. A lány viszont mindig oda ül le a fiú környékére. A fiú néha előre engedi az ajtónál, néha meg rácsapja az ajtót.... de sokszor mond a lánynak bántó megjegyzéseket, szóval nem tudom eldönteni, hogy mi a viszonyuk.
2010. okt. 25. 16:06
 6/9 kkzz ***** válasza:
Borzasztóan gyerekes viselkedés - a kérdés pedig a részedről az. Ha szerinted egy kapcsolat kialakulása a fent említett eseményekhez hasonló okokhoz köthető, akkor nagyon tévedsz, és meglehetősen tájékozatlan vagy.
2010. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17.18 Mihez köthető egy kapcsolat kialakulása?
2010. okt. 25. 17:20
 8/9 kkzz ***** válasza:
A kérdésed arról szól, hogy lesz-e a fent leírt szituációból valami. Ennek így semmi értelme; egy kapcsolat úgy tud kialakulni, ha a két fél kölcsönösen érdeklődik a másik iránt, kedvelik egymást, jól érzik magukat egymással. Egy mosoly tudod mit jelent? Semmit. Én néha a hülyéken is mosolygok egyet, pedig nem akarok velük kapcsolatot.
2010. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, remélem náluk is ez a helyzet.
2010. okt. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!