Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan sok a magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan sok a magányos lány?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, és nem találják meg maguknak a magányos fiúkat. vagy legalábbis csak ritkán.
2010. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez kinek a hibája?
2010. okt. 25. 15:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Az elidegenedésnek.
2010. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Láttál már szép magányos lányt? Nem, mert azok egyből találnak csávót... A csúnyák meg senkinek nem kellenek
2010. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
74%
a 16:41-el nem értek eggyet,én is magányos vagyok és mégsem vagyok ronda(a közvélemény alapján legalább is)16/l
2010. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16 41 nek nagyon igaza van..
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjem van és mégis magányos vagyok.

Szerinted?

A szeretet nem csak abból áll, hogy sex. hiányoznak a meghitt beszélgetések, a könnyed programok, a figyelmesség ami abból áll, hogy elmegyek mellette és nem felejt el hozzám érni.

A törődés hiánya tesz magányossá.

A kérdésed minden bizonnyal a szingli lányokra irányulnak. De gondoltam felvilágosítalak a magány az amikor egyedül érzed magad, amikor nem törődnek veled. és lehetsz párkapcsolatban magányos, ahogy szingliként boldog.

... és igen. nagyon sok a magányos lány. mert mindenki vágyik szeretetre, és a legtöbb lányt a külsőjéről itélnek meg.

milyen a haja, milyen az alakja, milyen márkás cuccokban jár, szokott e plázázni, kozmetikázni... a világ sajnos egyre inkább el anyagiasodik.

2010. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

igen, sok a magányos lány

vagy ha a szinglikre gondolsz, az is sok van

2010. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Marci14 ***** válasza:

sok a magányos és szingli lány. és fiú is.


azok a srácok, akik ezt olvassák menjenek el akárhova, mert mindenhol lehet ismerkedni.

2010. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szingli vagyok, pedig a pasik szerint nagyon szexi vagyok.:)
2010. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!