Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek kéne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek kéne egy olyan lány aki szép de nem a legvékonyabb?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok 65 kg.Aztmondják szép az arcom.Szőkésbarna hosszú haj.picit szélesebb csípő.Körte alakom van.mandulabarna szemek.
2010. okt. 24. 17:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
jó az,nem csak anoxos csajok jönnekbe,kell hogy együtt hamizzunk.
2011. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Igen, nekem kéne ilyen lány. :)

Szeretem, ha van egy kicsit a lányon. Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy milyen alakja van. Attól hogy van rajta egy kis fölösleg vagy akármi, még lehet nagyon szép. Engem egyáltalán nem zavar. Nem is ez a számottevő. Inkább a személyisége az ami megfog. Meg számomra az arc, ami a fontos. Szal téged biztos nagyon szépnek találnálak. Nem mutatnál képet?

20f

2011. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat nagyon kellemes olelni, meg tapasztalatból mondom, az ilyenek sokkal tobbet nevetnek és boldogabbak is. Ja, és az ilyen lányoknak nagyon szép szokott lenni a melluk és a csípoik.
2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%

A dagadt disznó lányok rondák. Soha nem kéne ilyen.


Jól tudod kérdező, 10 kg-ot mindenképpen fogynod kell!


A vékony nők a jók minden téren. Aranyosak, szépek, szexik, jobbak az ágyban, stb.

2011. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
0%

13:19 Látszik hogy gyermeteg vagy :)

Ne hallgass rá .....tökéletes..... 55 kilósan az kész csontváz valahogy nincs ínyemre bőrbe bújtatott csontot tapizni :)

2011. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Juj az pont a legdögösebb nekem! Kellesz nekem!

SZERETLEK TE ŐRÜLT!

2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

19:15

Látszik, hogy dagadt hájpacni vagy. :)


Kérdező! Ne hallgass rá! Mivel ő ronda, ezért neked is rosszat akar. 55 kilósan tökéletes leszel, de így egy felfújt zsírpárna. Senki nem akarja az undorító folyós zsírtömböt tapizni. :)

2011. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

23:15 Igen a súlyom nagy de nem úgy mint ahogy te érted ( dagadt hájpacni ) ugyanis 95-100 kg vagyok .


De ehhez járul egy 185 cm magasság meg egy 38 centis felkar amivel akkorát kapsz ha ekkora bunkó vagy , hogy nem győzöl elesni meg felállni. És ha esetleg magadhoz térsz a kómából és túl vagy a 15 . plasztikai műtéteden , szeretnéd te akkor, hogy legalább egy ( az sem baj hogy ha 140 kg ) nő vessen egy pillantást a torz fejedre .

2011. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Jah bocs nem 23:15 hanem 23:11 De szerintem tudod te :)
2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Na ugye, mondtam én! Rátapintottam a lényeges igazságra, (vagyis hogy ronda vagy) amivel szembesítettelek, és ennek az igazságtartalmát elég jól bizonyítja a tipikus reakciód. Annyira fáj neked, hogy itt sírsz, és megpróbálsz a keménynek tűnő dumáddal elérni valamit kínodban. Hiába vagy 100 kg, ha csak a zsír lötyög rajtad. Hiába a kemény duma, ha nincs mögötte fedezet. :)
2011. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!