Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen 14 éves pasi vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 14 éves pasi vonzó egy 14 éves csaj számára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

14 évesen minden vagy, drágám, csak nem pasi. Amúgy nem tudok nyilatkozni, hogy a 14 éves kislányoknak milyen kisfiú tetszik ;)

21/L

2010. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Aki úgy néz ki, mint Dzsásztin Bíber lol
2010. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 AVATAR282827 ***** válasza:
87%
a mai világban? kérlek: répanadrág rózsaszín póló tornacipő ötféleképpen összenyírt feltupírozott haj, és persze vaságyastól 45 kiló...kb ennyit tudok nyilatkozni a dologról... 23/f
2010. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

hahahahahahah 14 éves pasi hahahahaha

Pofám leszakad! Ahányszor feljövök erre az oldalra, elképedek, hogy miket képzelnek és hol tartanak ezek a mai gyerekek! Egyszerre röhelyes és elkeserítő! Egyébként nem tudok válaszolni a kérdésedre, mert ahogy a mai tizenévesek öltözködnek, az egyszerűen nevetséges. Néha már azt se lehet kitalálni, hogy fiú vagy lány áll előttem.

2010. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyarcú, vasalthajú, kockáspulcsis, tornacipős, 30 kilós "deszkás".
2010. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos kicsit "el vagyunk csúszva", így a 14 éves lányoknak a 16-20 éves pasik kellenek, tehát a 14 éves pasikat a 12 éves lányok keresik, akik olyanok amiket előttem lévők írtak [ Justin Bieber, vasalt haj, répanadrág stb stb stb...]:S
2010. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem speciel 19 a barátom, de előtte volt pár pasi aki tetszett. mind a mostani barátom kicsinyített másai voltak (ez akkor volt, mikor még nem ismertem a barátom.)

magasabbak mint én, mackósak, középhosszú, esetleg rövid hajúak (csak ne kopasz). a stílusuk pedig nem hasonlított semmire, a saját egyénijük volt, hál' istennek...

15Ł

2010. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
45%
tudjatok ekkor orulok hogy amerikaban elnek itt egytol egyig mindenki normalisan oltozik legalabb is ahol mi lakunk meg a hulye raperek is kepesek felvenni egy normalis polot meg nadragot fura de meg a negerek is o.O de lehet hogy ez csak a mi varosunkban van : D
2010. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
42%
14 éves lány vagyok, de nem tudom megérteni mit esznek pl Justin Bieberbe. Nyávogós kis .. :'D Amúgy tényleg a 14 körüli fiúk ilyen vasalt hajú b.zik (tisztelet a kivételnek), mert azt hiszik, hogy nekünk ez jön be. Pedig nem.
2010. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
69%
linkelj be képeket magadról és eldöntjük ,min változtass vagy éppen min ne :D
2010. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!