Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így összejöhet? Van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így összejöhet? Van esélyem?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy lánnyal, de két évvel idősebb tőlem... ráadásul ha jól tudom már dolgozik is én meg még csak tanulok. arról nem is beszélve hogy még nem volt barátnőm.


szerintetek így érdemes esélyt adni a kapcsolatnak, vagy ne is biztassam magam fölöslegesen és mondjam meg neki hogy szerintem ezért meg ezért nem tudna működni ez a kapcsolat?

amúgy tetszik nekem. és állítólag én is neki. de kalandot nem akarok


én 21F ő 23L


2010. okt. 24. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Tud róla hogy fiatalabb vagy és még nem volt kapcsolatod?

Ha igen és tetszel neki, akkor próbálkozz.De soha ne bíztasd túlságosan magad senkivel szemben.Gondolkodj úgy hogy ha sikerül boldogok lesztek, de ha nem majd lesz más.

Ha pedig nem tudja akkor hozd a tudtára ezeket, pl. érdeklődj nála hogy zavarja e a kor meg ilyesmi és ha zavarja felejtős és kár törni magad.

Remélem segítettem.:)

19/L

2010. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, van esélyed.
2010. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

uh... én nem akarom hogy 21 éves koromig ne legyen csajom!

1 kicsit elhalasztottad nem? ha tényleg ugy néz rád mint aki szerelmes akkor semmi akadály!

2010. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"megismerkedtem egy lánnyal, de két évvel idősebb tőlem... ráadásul ha jól tudom már dolgozik is én meg még csak tanulok. arról nem is beszélve hogy még nem volt barátnőm."


Az OK, csak a lényeget nem írtad le (mit dolgozik, és te mit tanulsz). Ha ő banki középvezető, te meg ógörögöt tanulsz, akkor tényleg rosszak az esélyeid, bár még ez sem teljesen biztos. Ha ő bolti eladó, te meg ügyvédnek tanulsz, akkor jók az esélyeid. Remélem érted, miről beszélek.


Az, hogy volt-e vagy nem volt barátnőd, nem érdekes, neki meg nem kell tudnia róla (bár érdeklődni fog utána, de nem kell egyenes válaszokat adni).


"szerintetek így érdemes esélyt adni a kapcsolatnak"


Esélyt adni érdemes. Mi értelme lenne előre úgy dönteni, hogy nem?


"mondjam meg neki hogy szerintem ezért meg ezért nem tudna működni ez a kapcsolat?"


Ha férfi vagy, akkor ne viselkedj már úgy, mint egy nő egy ócska filmben.


"tetszik nekem. és állítólag én is neki."


Akkor mire vársz?

2010. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14:05


"Tud róla hogy fiatalabb vagy és még nem volt kapcsolatod?"


Csak hát alap, hogy a férfi nem mondja meg a nőknek, hogy volt-e korábban kapcsolata és mennyi.


A nők persze veszettül kíváncsiak erre, de ez nem számít.

2010. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!