Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furcsa az egész? Legyek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa az egész? Legyek csak a barátja?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit nem olyan régóta ismerek, viszont nagyon jóba vagyunk. Néha érzem, mintha ő többet érezne, viszont van amikor aztis érzem, hogy csak barátként kedvel.Nem nagyon zavarna ha csak a barátja lennék, de viszont ha ő többet szeretne akkor se mondanék ellent. Ezt elmondani elég fura. Tegnap amikor elmentem hozzájuk mert kártyáztunk volna kérdezte hogy nemkaptam meg az SMS-t , hogy elmarad? Mondom nem mert uj telefonszámom van.

Mondta, hogy ha már elfáradtam eddig menjek be. Láttam, hogy valami baja van. Elkezdtem kérdezősködni, mondja hogy a volt barátnője állandóan zaklatja meg SMS-eket küldözget: "Én még mindig szeretlek" stb. ilyen fajtákat. Kérdeztem tőle hogy és te még mindig szereted? Aztmondja ő már nem úgy szereti mint régen. Próbáltam megvigasztalni de aztmondta inkább hagyjuk és hosz köszöni, hogy meghalgattam és hogy idézem: Kevés az ilyen jó barát. (majd kaptam egy puszit)

BOCSI HOGY HOSSZÚ LETT.


2010. okt. 24. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint mondta:Kevés az ilyen jó barát.

Ez ennyi,én nem tudom,miért kell mindig félreértelmezni a fiú-lány barátságokat.Olyanról még senki nem hallott,hogy barátok?Eszembe se jutna ilyeneken gondolkodni a fiúbarátaimmal kapcsolatba.Hány évesek vagytok?

2010. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi.:D AMUGY 16

És én ha kell leszek szivesen a barátja :D

Nemfogok belőle semmi "ügyet" csinálni.

köszönöm amugy a választ :)

2010. okt. 24. 10:40
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a srác még nem dolgozta fel a szakítást... beszélgess el vele, és mond el hogy mit érzel, és biztosítsd arról hogy mindegy mit válaszol a barátságotok megmarad.
2010. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

még csak több mint egy hónapja szakitottak szóval lehet.

köszönöm :) hasznosnak találtam :)

2010. okt. 24. 10:55
 5/5 Jules10 ***** válasza:
Az ellentétes nemű "barátok" közt nagyon gyakori a "többet akarok tőle" érzés. Általában a férfiaknál van így, ez most egy fordított eset. Idővel talán meg tudod győzni magad, hogy nem akarsz tőle semmit, de ha egyet csettint valószínű, hogy ugrani fogsz...
2010. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!