Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan csaj aki mindig mas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan csaj aki mindig mas pasival van tud konnyezni egy filmen? Ha egy lany erzekeny nagyobb eselyel huseges? elnezest a helyesirasert

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy francokat! A legrosszabb ribancok mindig sírnak, mert sajnálják magukat.


Egyik haverom excsajával is ez volt a helyzet. A csaj olyan ribanc volt, hogy az már szánalmas. Lakásra vitte az expasijait, ismerkedett, másokkal dugott, amikor csak megtehette. A vicces, hogy egyetlen csók derült ki a dologból. Erre a haver veszekedett vele, ki akarta dobni, az meg csak bőgött. Könnyek közt mondta, hogy nem csinált semmit, nem csalta meg, szereti. Nekem leesett az állam, amikor láttam, ott voltam velük én is.


Szóval valami fergeteges, hogy egyes csajok mikre nem képesek és hogy mennyire sajnálják magukat. Tehát az érzékenység nem függ össze a hűséggel. Egy filmhez pedig színészkedni kell, az megint más. 22/f

2010. okt. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!