Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan férfival aki 53 éves és a szülei lakásában él, a szüleivel?

Figyelt kérdés

febr. 2. 13:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
53%
25-os, de miert egy 3 szobas alberletet kell kivenni? Nem az a lenyeg, hogy atmenetileg minel olcsobban meg tud huzni magad valahol? Ne bassz, hogy 200000 alatt nincs alberlet. De mondom, el lehet menni masodallasba is. Eletkeptelen, aki a sajat lakhatasat a szuleivel oldatja meg. Tenyleg ez az egyetlen jarhato ut, hogy vagy szulok, vagy semmi? Ha nincs a szuloknel hely, meghaltak, masik teso lakik ott, akkor mi van? Nehogy mar ne tudd megkeresni az alberletre valot. Tanarnak meg az menjen, akit eltartanak masok. Akit nem tartanak el, az menjen aldiba penztarosnak, vagy bkv buszsoffornek. Az egesz buzlik az emberi tehetetlensegtol, lustasagtol, valtozasra keptelensegtol. Az ilyen nem le meg a jeg hatan. Jon az atombomba es felteszi a kezet, bocsi en most kihalok, mert magyar-enek szakos tanar vagyok. Az oldalara dol es kileheli a lelket. Igen, ezt jelenti az eletkeptelen szo.
febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
31 nagyjából összeszedte...annyi hogy szomorú hogy egy tanár is csak ennyit keres...
febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
13 A femit nyugodtan le lehet hagyni. Akire haragszol, az mondjuk hülyep.csa, és ennyi. Ennek semmi de semmi köze semmiféle izmushoz, hogy egyes nők milyen vagyont várnak el. N
febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem vagy rosszabb ember azzal, hogy átmenetileg a szüleiddel élsz, így legalább elkerülöd a ragadós, nyájas, hízelgő nőket, akik már másnap oda költöznének hozzád, ha a saját lakásodban élnél.

Tehát szerintem nem hendikep, éppen ellenkezőleg!

Amúgy meg a nő is lakik valahol, akivek majd megismerkedsz, szexelni felmehettek hozzá, vagy kivesztek egy búvóhelyet pár órára.

Milyen korosztállyal ismerkedsz?

febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
40%
53 évessel akkor se ha jól nézne ki és gazdag is lenne, nemhogy egy ilyen élettelen sekivel.
febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

"53 évessel akkor se ha jól nézne ki és gazdag is lenne, nem hogy egy ilyen élettelen sekivel."

Téged minősít, ha itt neki állsz fortyogni és élettelen senkinek minősíteni valakit, akit nem is ismersz.

Bőven elég, ha azt írod, hogy "bocs, 53 évesen túl idős vagy".

febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%
#36 ne haragudj, de 53 évesen gyerekstátuszban élni, szerinted normális?
febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
32%

#35

Ilyen útszéli modorral honnan szedtél össze ennyi pipát a "neved" mellé? Egy varázsló vagy. 😂

febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
34%
#38 a 16-ot olvastad? Amúgy azt én is zöldeztem, csak megkérdezem hogy miért belém kötsz amikor vannak nálam sokkal durvább írások is? Kopj le rólam oké?
febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
7%

"miért belém kötsz amikor vannak nálam sokkal durvább írások is?"

Nem kötöttem bele senkibe, beléd sem, csak közöltem, nincs szükség arra, hogy élettelen senkinek minősíts valakit (bárkit), akit még csak nem is ismersz, azt sem tudod milyen ember, azt a két mondatot tudod csak róla, amit itt olvastál.

Ennyi.

febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!