Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon ciki? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 8.os

Még nem volt barátom és nem randiztam!

De egy csomó lány osztály társamnak volt már barátja!

Szerintetek ez ciki?

mert néhány lány azt mondja hogy...igen :S

Lécci csak rendes válaszokat kérek és nem kell lehurrogni.

Köszi előre is !

14/L


2010. okt. 23. 20:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehoy is ciki annál inkább ártatlan leszel és az nagy kincs.. manapság a sok é ces k urvánál:D
2010. okt. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem gáz:D Gázabbak azok a 14 éves kiscsajok akik végig szopják az iskolát,és úgy gondolják hogy ezzel ők a világ királyai...mondjuk szerintem viccesek,de ne olyan ember akarja lenni akin röhög a fél iskola és a szünetekbe azt mesélik egymásnak a srácok hogy milyen pózba húzták meg. Az olyanokra mondják azt hogy "háziállatnak jólenne"...
2010. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz..maradj már:D Örülj neki,hogy nem vagy egy megkapható r*b*nc már ennyi idősen...;)

Egyébként, bocs nem bírom ki.. de először inkább tanulj meg helyesen írni/gépelni! =) Azzal többre mész az életben ha tanulsz..(mint hogy pasik után loholsz!)

2010. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem ciki ez. Majd jön az igazi, csak várj türelemmel és ne add fel a keresését.
2010. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

dehogy ciki, én 15 vagyok, eddig 1 barátom volt és boldog vagyok így:)

az a ciki, aki egy buliban 6x kefél és utána beszólogat:D

nehogymá rájuk hallgass:D

2010. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én is 14 vagyok 8.-os és még nem volt pasim, nem randiztam. van egy csomó osztálytársam (lányok), akiknem már sok pasijuk volt, és engem is cikiztek.

ez egyáltalán nem gáz. az már az lenne, ha egy 14 éves lányon már a fél város átment volna. :)

sz.rd le őket magasról és előbb utóbb abba fogják hagyni. csak nem kapd fel rajta a vizet, akkor már nem lesz nekik mókás

2010. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!