Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és az a gondom hogy régota nem találok magamnak való lányt. Pedig sok embernek tetszem, de amikor oda kerül a sor hogy összejöjjünk valamiért nem sikerül soha. Lehet hogy az a baj hogy nehezen bízok meg az emberekben és ilyenkor pedig annyira kedves vagyok az adott lánnyal hogy lehet hogy e miatt nem jön össze. utoljára 2 éve volt barátnőm akkor nagyon csalódtam, lehet hogy ez az oka hogy nehezemre esik a párkapcsolat?

mi lehet a gond?:(


2009. jan. 4. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Szia!!!!!


Én is 19 éves vagyok, és ez volt az én kérdésem az oldalon:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És nem is olyan régen összejött! Októberben! és nagyon szeretem most is a barátnőm és nagyon vigyázok rá, meg kényeztetem, elcsábítom, udvarlok neki nagyon, mert vajszíve van!


Na de ami a lényeg! Ezen a linken az én kérdésemen keresztül talán a választ is megkapod :)


Remélem segítettem! És NE ADD FEL! Lesz barátnőd, kitartás! Megérdemelsz egy szép lányt!


Üdv.: Leviathan

2009. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs barinod mert nekem sincs pasim :P . Na a viccet férretéve , nem tudsz megbizni a csajokban mert egyszer mar nagyot csalodtal . De valahogy probald meg ezt kezelni , es mielott nagyon belehabarodtal egy lányba nagyon alaposan ismerd meg , es erre a lejobb a sok - sok beszélgetés . tudom konnyu igy mondani , de mindennek az alapja az információ a masikról . Hidd el menni fog . csaoooo
2009. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem amellett hogy a csajom legyen, lelkitársnak is kéne, lehetetlen lenne ilyet találni? az a tapasztalatom hogy első látásra bejövök nekik de ahogy megismernek és kedves vagyok velük ,nem jön össze a dolog. Akkor most én csinálok valamit szarul vagy csak egyszerűen nem illenek hozzám? vagy az emberek ennyire hülyék manapság??? ezt nem tudom,ezért vagyok sokszor kétségek között
2009. jan. 4. 01:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van sok hülye liba, akik mindenre jók, csak lelki társnak nem. De vannak rendes lányok is, a hely is fontos, hogy hol keresed. Mondjuk ne a plázában nézelődj, hanem mondjuk más normális gimnáziumok / egyetemek közelében vagy a barátaid összejövetelein is megismerkedhetsz lányokkal. Csak ne hidd azt, hogy minden lány hülye, csak mert akikkel eddig találkoztál, azok voltak. Adj esélyt magadnak és a lányoknak is ;) Sok sikert, aki normális, az megtalálja a párját, jó sok ember él a földön :D
2009. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Sok hülye meg a Holdon.
2009. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hm, ismerős érzés csak a másik oldalról...

nekem most sikerült befürödnöm egy sráccal,

De nem adom fel, és a tanácsom, az hogy Te se.

Igazság szerint én be vagyok kicsit zárkózva, lehet ez a gond, lehet nálad is. Sok sikert hozzá.

2009. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hali!!! Ne foglalkozz velük. Aki nyomi az nyomi:) a nőknek semmi sem jó, h*lye p*csák szinte mind. Ha bunkó vagy az a baj, ha nem vagy az az a baj. Annyit nem érdemelnek hogy az idődet rájuk szánd. Ha az egyikkel kedves vagy annak pont nem az jön be, ha bunkó vagy akkor meg az, szóval tök mindegy, akármit teszel nekik semmi nem jó. logikátlan elcsökevényesedett agyú hülye k*rva a legtöbb. Szard le őket, h*ülyékkel nem kell foglalkozni, ha nem foglalkozol vele akkor talán hátha találkozol a nagy Ő vel, aki talán normális (bár ez a nőkről nem nagyon mondható el):P Én legszívesebben bunkó lennék minddel mert megérdemlik, de sajna nem megy, pedig lehet az lenne a jó ha tahó lennél:P Ha a kedvesség nem jön be akkor legyél az ellenkezője:) bár az sem jó mert nem önmagad adod:( Szóval, szarni rájuk!!!
2009. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira ismerős hejzet baxi... mos már bejárós vagyok vonatba mindig lány mellé ülök de semmi chat.hu-n se tudtam ismerkedni normális lányokkal de bocs 1 van csak ö meg Ausztriába lakik... szerintem felakasztom magam annyira elegem van ebböl már hogy senki nem szeret:( 19 F
2011. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 éve nincs barátnőm, az utolsó szakításom annyira megviselt hogy majdnem elmegyógyintézetbe kerültem súlyos depresszió miatt... csak hogy rendbe jöjjek kellett kb. másfél év, de azt amit velem tett nem tudom megbocsájtani és elfeledni sem, ezért már senkiben nem bízok meg, legyen az lány vagy fiú, idős vagy fiatal. Antiszociális és zárkózott lettem, ha bajom van azon én agyalok amíg megtalálom a megoldást. Mindent egyedül csinálok és az a baj hogy kezdem megszokni az unalmas hétköznapokat és lehet hogy tudat alatt már nem is akarok rajta változtatni. Pedig tudom, kell egy lelki társ első sorban, de azt barátokban nem találhatja meg az ember, hiszen nekik előbb utóbb családjuk lesz és a jó barátok egyre lejjebb csúsznak a fontossági sorrendben, így egy idő után a jó barátok csak barátok lesznek utána ismerősök, végül pedig örülhetünk ha köszönnek nekünk az utcán. Ezért kell egy társ... tudom lenne az egyetemen akinél biztos lenne esélyem, nem is egy, de tudom hogy őket nem tudnám szeretni, ha nincs meg a szikra akkor semmit nem ér az egész... Tudod az ha nem találsz magadnak barátnőt több dolgot jelenthet:

1 ronda vagy

2 válogatós vagy

3 nem jársz társaságba ismerkedni

4 nincs önbizalmad

Rám az első nem nagyon igaz ettől eltekintve nem tartom jó pasinak magam, mondjuk úgy hogy átlagosnak érzem a külsőmet, a második és harmadik nagyon is igaz rám. Önbizalom terén sem állok túl jól de szerencsére megtudom játszani magam, a baj az hogy csak rövid ideig...Ha sikerül egy barátnőt beszerezned íme egy jó tanács, ne tedd függővé a boldogságodat sem a tudattól hogy ő van neked, sem pedig a társaságától. A legfontosabb hogy olyan dolgok is boldoggá tegyenek amik tőle függetlenek, így elkerülheted azt, hogy egy esetleges szakítás után érzelmileg összeomolj mint egy kártyavár. Persze akkor is fáj de hidd el ha a boldogságot kulcsát egy lány olyan kezébe adod aki azt nem érdemli meg és nem becsüli meg, lehet elsétál vele, te pedig majd értetlenül nézel ki a fejedből és nem tudod majd elhinni sem pedig megérteni mi történt. Az érzelmileg fejlett emberek nehezen találnak maguknak társat és hogy miért mondom úgy hogy "társat" ? Mert figyeld meg, a bunkóknak szinte mindegyiknek van barátnőjük... a célnak megfelel... ágybetétként jól üzemel... barátnők könnyű találni, társat nehéz... Vigyázz nehogy nagyon megszokd a magányt inkább legyen valaki melletted, hogy olyanok is lássák hogy jársz valakivel akik később lehet hogy majd a barátnőid lesznek és végül de nem utolsó sorban ne szokd meg a magányt, mert nagy úr a megszokás... Próbálj ne csak a szívedre hallgatni, bár az ritkán téved, de sosem gondolkodik. Velem az a baj hogy én nem tudok összejönni valakivel csak azért hogy legyen valaki mellettem... nem visz rá a lelkiismeret. Ez van... Remélem tudtam segíteni valamit a kissé hosszúra nyúlt hozzászólásommal.

2012. febr. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!