Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmet elvinném vacsizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet elvinném vacsizni mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 6 és fél hónapja járunk és imádjuk egymást! Most ment 1hétre síelni szlovákiába és ha visszajön szeretném meglepni! És arra gondoltam el vinném vacsizni vmi jo étterembe. Persze még szüleivel is kéne beszélnem! A szülei mit szólnának hozzá hogy elvinném vacsizni? Vajon elengednék? Ennyi idő után már elvihetem ilyen helyre?
2009. jan. 3. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán megkérdezheted és ha jó fejek a szülők, még bele is mennek a titoktartásba! Sok sikert! A barátnőd is tutira értékelni fogja! :)
2009. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Jaj istenem, hány éves vagy? :D
2009. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet! :-) Még ha nem is a legflancosabb étterembe viszed, akkor is örülni fog. Szülei meg ebből is láthatják, hogy milyen figyelmes vagy! Sok sikert a gyertyafényes vacsihoz! Kedves meglepi! :-)
2009. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó 5let:) Szerintem biztos örülne neki a barátnőd, és a szülei is, hogy nem valami discóba viszed, hanem vacsorázni:D.. szerintem elengednék ennyi idő múlva:) bár a kortól is függ:D azért ha 7-8éves vagy, nem biztos:P:))
2009. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

17 vagyok és elég komoly a kapcsolatom eddig, a szülők nagyon jó fejek :)

Az étterem amit kinéztem közel van nincs messze és elég jó is!Mindig oda megyünk házassági évfordulókor is meg névnapkor is szal elég jó :D

És csak így kipattant a fejecskémből és nem tudtam hirtelen mit szólnának hozzá és hogy lehet-e ennyi idő után már kettesben vacsizni.

Hány óra felé érdemes elmenni vacsorázni mert ezt nem tudom? :$

2009. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsánat h nem jelentkeztem be az enyémen, csak az öcsémé volt kéznél.
2009. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tok mindegy, mi mit gondolunk rola, nem nekunk kell, hogy teccen.Persze, h elviheted ennyi ido utan, szerintem orulni fog neki, bar nem ismerem, nem tudom, mennyire romantikus alkat.
2009. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok, szerintem 6-8 óra között érdemes elmenni vacsizni. Eleve az étteremben még várni kell míg minden elkészül, meg hát utána még van idő "sziesztázni". :-P
2009. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó, én megengedem. XD
2009. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem nagyon aranyos ötlet, én a leroy-t választanám.nem egy farmer-polós hely, kicsit drága, de megéri, finomakat lehet enni... tuti befutó. szülők ha jó fejek megengedik... ha szigorúak sztem 6-7 körül vidd el,hogy 10re mindenképp hazaérjen,de a pontos időket beszéld meg a szülőkkel is, úgy korrekt. sok szerencsét
2009. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!