Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal. jó volt. megkérdeztem hogy lenne e kedvem velem egy 2. találkozóra azt mondta hogy persze lenne csak még nem tudja mikor. aztán 3 nap múlva megkérdeztem újra hogy akkor holnap ráér e azt modnta hogy nem tudja meg hogy egyáltalán nem tudja hogy ráér e. szerintetek? vélemények?
2010. okt. 22. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sajnálom tesó de ő nem akar tőled semmit hidd el nem egyszer rázott le ilyen ürüggyel egy csaj én meg tovább nyomultam úgymond és soha nem lett semmi utána egyikkel sem aki ezt mondta, túl gyávák és gyengék ahhoz hogy megmondják hogy nem tetszel nekik
2010. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jah és még annyit hogy most is mondta egy csaj hogy nem tudja mikor talizunk és buliba ott volt puszi puszi minden elhívtam táncolni 2x is azt mondta nincs kedve és rá 5 másodpercre mással táncolt és most kb meg tudnám ölni és ki.baszott szar érzés szal neked is az lesz ha nem hagyod most ott a pi.csába
2010. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "segítő lepattintós lány aki itt komizik" :D

tetszett ez a megfogalmazás:D

de egyrészt van egy olyan érzésem hogy a kérdező fiatalabb nálam (úgy 17nek saccolnám:D), másrészt én most azon vagyok hogy mással jöjjek össze:)

2010. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én írtam a segítő lepattintós lányt:D

elöször is örülök hogy tetszett:P:D

másodszor: mindenki azt mondja hogy bátorság kell szerelmet vallani nekünk fiuknak. de a lányoknak semmi... pedig vannak olyanok akik (mint a segítő lepattintós lány XD) nem mondják el hogy nem akarnak semmit és csak feleslegesen pazaroljuk az időnket! Bár nem feleslegesen mert mindig tanul az ember!

Kérdezőnek meg: túl lehet élni ezt tapasztalatból írom! még sok ilyent túl kell élned hogy megtaláld az igazit!

Nehogy magadba szállj mert akkor a világért se lesz csajod!

HAJRÁ!

2010. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!