Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most miért van? Csak hárít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért van? Csak hárít?

Figyelt kérdés
volt egy lány akivel már randiztam egyszer. Valamelyik nap elhívtam egy 2. randira azt mondta hogy szívesen eljönne :D csak nem tudja hogy mikor ér rá. tegnap ugyan csak megkérdeztem hogy akkor most mikor találkozzunk erre ugyancsak azt mondta hogy nem tudja mikor ér rá és majd még megbeszéljük. Ez valami hárítás féleség lehet vagy tényleg nem tudja? előre is köszi a válaszokat. 16f
2010. okt. 22. 19:49
 1/7 Moszuke ***** válasza:
vagy marha elfoglalt kislány létére vagy tényleg "hárít"
2010. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még valaki? légyszi fontos lenne.
2010. okt. 22. 19:56
 3/7 A kérdező kommentje:
légyszi valaki még ossza meg a véleményét velem.
2010. okt. 22. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3.próbálkozás még hátravan.Ő is tudja,ha nemet mondd akkor nem fogsz többet próbálkozni,ekkor fog lehullani a lepel.Talán értened kéne az első kettőből,de ne add fel,még egy próbálkozás belefér.Egy hét múlva,hátha tényleg most el van havazva,vagy gondjai vannak.
2010. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de azt mondta hogy szívesen találkozna velem. gondolom akkor nem mondta volna ha nem akar. de mégis mondta hogy még nem tudj amikor ér rá :(
2010. okt. 22. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs miért aggódnod.Most valami lefoglalja,ami miatt nem tud külső kapcsolatokkal foglalkozni.Nem véletlenül írtam az egy hetet,mert túl kell lennie ezen,és ehhez idő kell.Csak türelem,nem szalad el.
2010. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2010. okt. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!