Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Idegesít titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Idegesít titeket, ha egy lány cigit kér tőletek buliban?

Figyelt kérdés
Én szoktam kérni néha, eddig még mindig nagyon kedvesek voltak, de azért megkérdezem, h nektek mi a véleményetek.
2010. okt. 22. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

hat ha egessz este fog cigit kerni,akkor elkuldom cigi utan,inkabb jointot kerjel,azt meglehet osztani es isteni a hatasa


clyde

2010. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Stílustól függ:) Bár engem irritál ha a közelemben füstölögnek.:)
2010. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pocahonsaurus ***** válasza:
Az, hogy egyszer valaki félreérti.
2010. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fülünyúl ***** válasza:
81%

Sok lány csinálja buliban, hogy mindent ingyen beszerez. Az élelmesebbek - ha van lányoknak belépő díj - már a szórakozóhely előtt kiszúrnak valami balekot akit leszólítanak, és kifizeti a beugrót. Aztán odabent mindig mástól lehet cigit kérni, így egész este ingyen füstölhet. Plusz ingyen piálhat, mert kicsit szemez egy sráccal, vagy az sem ritka hogy le is szólítja, aztán kis csevej közben ingyen pia, tíz perc múlva pedig lelép mosdóba vagy táncolni, utána meg már jöhet a következő lehúzható pasas. Szoktam figyelni, hogy elég sokan csinálják így. A bulizás befejeztével a hazautazást szintén sok hölgy megoldja a legutóbbi pasassal, aki autóval jött (az este folyamán keresnek egy ilyet is, és amikor mennének haza, felkeresik a "taxit"). Vagy szintén az este folyamán a társaságukban megfordult pasik közül megtudakolják ki megy pl. haza taxival (mert ivott, vagy nincs kocsija), és akkor jön a jaj menjünk együtt, aminek az a vége, hogy előbb a csajt hazafuvarozzák, majd utána a taxi hazaviszi a srácot és természetesen a végén ő állja a cehhet.

Mindeközben, hogy egy fillér nélkül buliznak és letarhálják, lehúzzák a fiúkat, játsszák a királynőt, rázzák a p*csát mintha nem is tudom kik lennének, és persze közben folyamatosan vadásszák a pénzes pasasokat (gyűjtőnéven aranyásóknak hívjuk őket), ami ha bejön, akkor pár hétre/hónapra megoldott minden anyagi dolga. Aztán jöhet a következő buli...


A konzekvenciát mindenki vonja le maga, és sajnos amit leírtam akkor is igaz marad, ha hat tonna piros kezet nyomtok a hozzászólásra.

2010. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
én nem is adnék annak a lánynak aki kérne, MiVel nem dohányzom, és ha egy lány oda jönne a buliba hozzám cigit kérni , és akármennyire is tetszik nekem az egy - pont lenne nálam az tuti ha cigizik...sztem elég undorító meg büdös ráadásul káros...szal nem is értem a mai embereket mi a jó ebbe..
2010. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy cigizik...
2010. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én szívessen adok neki,ha ő is elszívja a bőszivaromat!:)
2010. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
bőrszivaromat
2010. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ismerősömet idegelte, amikor letarháltam. igaz nem buliban, hanem iskolában és azután, ha együtt mentünk valahová. :D
2010. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!