Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretne? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön egy 7.-es csajnak ő viszont utálja őt. Nagyon jo haverom az illető ezért elhatároztuk, hogy a jövőhéti Halloween bulin eljátszodjuk, hogy járunk, hogy a csaj ne másszon rá és tudjon ő is szorakozni. Egy csomot hülyéskedtünk azóta és nem is tudom, ugy érzem, hogy adott pár jelet, hogy igazán kedvel. Pl "Akkor majd meg kell nézzem, hogy kell jól csókolozni a neten" vagy "Mi lenne, ha nem csak játék lenne?" vagy mikor megöleltem egyik haverom suli után, akkor ő rászökött, hogy miért ölel engem :)) kicsit durva volt. Ma is azzal szórakoztunk, hogy megcsaltuk egymást és akkor "megharagudtam" rá. Tudta, hogy hülyülök mégis mindent megtett, hogy ne haragudjak :) lehet, hogy bejövök neki?? Vagy én értem félre?? Előre is köszi a normális válaszokat :) és bocsi, hogy hosszu lett. 15/l
2010. okt. 22. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

15évesen nem vagy kicsit öreg az ilyen dedós dolgokhoz ?

Mi lenne, ha nem csak játék lenne? Na szerinted mit akar... mert nekem gőzöm sincs...


22F

2010. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jol van, csak azt nem értem, hogy hülyéskedik-e mert bizonytalanul mondta. Nem ismerem még eléggé. Kb egy fél éve. Ezért nem tudok eligazodni rajta...
2010. okt. 24. 18:17
 3/7 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak bizonytalan.
2010. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem tetszel a fiunak:) De figyelj.. Félénk szerintem ő, jobb lenne ha te kérdeznéd meg tényleg akar-e tőled többet mint barátság. Tudom szar és furcsa h ma már mi lányok udvarlunk a fiuknak, de ha nem tesszük meg boldogtalanok maradunk. Ha ugy érzed őis és teis többet éreztek barátságnál ül le vele és beszéljétek meg! És ha járni akarsz vele akkor azt is közöld vele, persze ne azonnal, el ne ijetszd, mindent csak szép lassan! Először beszélgess vele mindenféléről, és ha érzed, hogy eljött a pillanat a beszélgetésben, kérdezz rá " Te szeretnél tőlem többet mint barátság. Mert mostanság engem ez a kérdés nagyon foglalkoztat. Tudom színjátéknak indult az egész, de már már azt gondolom több ez ennél. Mit gondolsz erről?" Én igy kérdezném meg, akkor biztos elfogja mondani amit gondol. Ha hebeg-habog akkor tuti, hogy szeret mert félénk.. Ha félénk akkor próbáld meg másképp megközelíteni a dolgokat. pl. " Tudod nagyon jól áll neked ez a haj". Ha alapbol nem mered neki bevallani h többet érzel akkor annyit mondj h gyakoroljátok a csókot:) Mindenképpen lehet ebből szerintem valami, aztán ha mégsem akkor se csüggedj mert fiatal vagy a szerelem megtalál. Egyet tudok tanácsolni! Mindig mond ki amit érzel és annak aki iránt érzed, mert lecsaphatják a kezedről és később késő lesz.. Ezt azért írom mert velem ez történt..

MINDENT BELE SZURKOLOK! Aztán majd itt lécci irj a fejleményekről:)!!

18/L

2010. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen bejössz neki! Dee szerintem nem kéne ennyire megbonyolítani a dolgokat.. Miért nem mondja meg a fiú a másik lánynak hogy :bocsi nem szeretnélek ezzel megbántani ,de ne vesződj velem fölöslegesen(ne lógj rajtam) mert az én részemről nem lesz viszonzás.Jah és mi lenne ha nem játék lenne ? egyértelműen valóság és nem játék! szóval : járnátok! Éss am ha nem érted kérdezz rá egyértelműen! Akármennyire is szeretnéd itt nem fogod megtudni a kérdésedre a választ, tőle kell megkérdezned!(remélem egyértelmű volt és lényegretörő:)
2010. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

biztos hogy járni akar veled, ez egyértelmű csak félénk hozzá :)

de ha iylneket talál ki hogy játsszátok el hogy együtt jártok hogy lepattintsa a másik lányt akkor az is lehet hogy a másik lánnyal is kitalálta ezt hogy ő utálja de a csaj nemképes ezt felfogni, hogy megszerezzen magának.

nah remélem érted hogy mire célzok XD

2010. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :) sokat jelent nekem
2010. okt. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!