Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani a nagyon magabiztos, egoista nőket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézz a szemébe és mosolyogj. A nőknél ez általában bejön.

754789/L

2010. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 X. Maté ***** válasza:

Hát nem egyszerű.... Határozottan oda kell állni elé és két büdös nagy pofontól úgy elveszti a magabiztosságát, hogy egyből Conan a barbárhoz fog futni, hogy ő egy gyenge kis ártatlan lányka, aki védelemre szorul.


Ezek után már csak azt a kardos hülye gyereket kell elintézned és tiéd is a nő. :) Kéz és lábtörést!

2010. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
hát ha te nem vagy eléggé biztos a dolgodban akk jóformán sehogy...amúgy milyen korú csajokra gondolsz?mert az se mindegy....ha fiatalabb akk általába azzal érheted el ha ismert vagy.Pl. suliba...a lényeg h elismerjen
2010. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 X. Maté ***** válasza:
754789 éves lánynál már az is bejön, ha véletlen ráhapcizol, ne hallgass rá!
2010. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19 éves lányról van szó
2010. okt. 21. 18:19
 6/12 anonim válasza:
egyáltalán a csaj ismer? vagy csak minden nap bámulod és hozzá se szólsz?
2010. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ismer, de nem annyira... köszönés szinten vagyunk, néha pár szó, de sajnos párszor meg leflegmázott :S
2010. okt. 21. 18:22
 8/12 anonim válasza:
háát...ha már leflegmázott stb...akkor sztem hagyd.De ha annyira kell...Én nekem is volt már ilyen h a csaj baszott rám.Én pl úgy csináltam h haverokon keresztül akik eléggé jól ismerték kicsit jobban a társaságába kerültem így többet beszéltem vele stb és végül nehezen de összejött.Ha vannak ilyen haverjaid esetleg ezt megpróbálhatod ha nincs semmi amit bevethetnél akk próbálj meg vele beszélni akármilyen dologról ami őt érdekli és ha oda se figyel rád hagyd ott.
2010. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tipord szét az egóját, ne mutasd neki, hogy érdekel. Ettől érdekes leszel a számára, nem tudja hova tenni a dolgot. És te leszel neki egy kihívás.

Persze ezt jól kell csinálni, a legjobb, ha tényleg így van - viszont neked játszanod kell...

2010. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
b@sZd le az önbizalmát, nézz utána, vagy keress olyan dolgokat, amikkel ezt meg lehet tenni. Ezután picit megváltozik majd. Enélkülk soha nem kerülsz közelebb hozzá.
2010. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!