Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön nektek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek az ilyen típusú pasi?

Figyelt kérdés

Az olyan típusú, akinek a hétvégei nem a péntek/szombat esti beb*szástól maradnak emlékezetesek, nem cigizett soha életébe, csak nagyon minimálisan fogyaszt alkoholt, nem nagy party arc és kerüli a cigifüstös, nagy vagány részeg srácoktól, meg az ehhez passzoló csajoktól teli helyeket ? Sokat sportol (kosár, foci, konditerem, úszás), próbál egészségesen élni, szeret kirándulni, túrázgatni, a természetbe járni, színházba menni, filmezni, olvasni, a haverokkal beülni valahova egy értelmes beszélgetésre mondjuk egy kóla mellett ?

Csendesebb, nem jártatja feleslegesen a száját, nem féltétlen akar a társaság középpontjába kerülni, kedves, odafigyelő, van humorérzéke és egy kicsit visszahúzódó.

Nagyjából ez lennék én ... tizenkilenc évesen.

Köszi a válaszokat ...


2010. okt. 21. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

szerintem büszke lehetsz magadra. lehet h most a pia a menő meg a cigi, de kinek kell később egy büdös iszákos bulizós pasi?? engem tök hülyének tartanak mert ugyanez a helyzet mint veled... de csöppet sem vagyunk cikik, csak vannak akik tudnak pia cigi és drogok nélkül szórakozni. én amúgy még egy buliban sem voltam de nem is érdekel...

Csajszi 15

2010. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nade ezaz... Én tudok pia drogok és cigi nélkül szórakozni kedves utolsó. tényleg tudok. de te nem voltál még szórakozni, az más. Alapvetően azzal nekem semmi bajom ha valaki nem drogozik nem piál nem cigizik, de ha nem is szórakozik az nekem kizáró ok...ez csúúúnya így leírva, de sajnos így van...
2010. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Fülünyúl ***** válasza:
Nézz körül valami hittan szakkörön.
2010. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

nem mondtam h nem szórakozom... egyébként nem vagyok az a nyomi fajta, mert egész jó csaj vagyok. szöszi, röplabdázó, modellkedem, utazgatok, rendesen tanulok.


Én nem akarok se menő se híres lenni, és nem akarok se cigizni se piálni ezért. ennyi

2010. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"de ha nem is szórakozik az nekem kizáró ok..."


Amit te szórakozásnak nevezel, azt a normális emberek...., hát inkább nem írom le.

2010. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"én amúgy még egy buliban sem voltam de nem is érdekel...

Csajszi 15" ebből gondoltam hogy nem jársz el... persze igen, itt lehet olyan átfedés hogy a szórakozás bulizást jelent-e, de a kérdés erre megy ki.


"Amit te szórakozásnak nevezel, azt a normális emberek...."

kérlek fejezd be a mondatod, csak nyugodtan nem vagyok sértődékeny :)

2010. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%

Szia!

Én határozottan kedvelem az ilyen embereket, írhattam volna ezt a kérdést én is, csak lány/16 éves aláírással...

nem tudom, mire jó a cigi meg pia őrület, de az a véleményem, hogy a cigi ok, hogy ártalmas, de a sárga, püffedt bőr, a szag, a sárga fogak, és már pusztán a látvány is visszataszító... és akkor ez més csak az egyik volt azok közül, amiket leírtál.

és azok, akik meg azt írták, hogy ennyi jó tulajdonság mellett biztos nem vagy helyes, hülyék, mert valakinek egyszer te leszel A Fiú, és szerintem ez a fontos.

2010. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen, de persze ez mind szép és jó, de az első benyomás nagyon fontos tényező.


Ami nem vmi jó dolog, h ha párkapcsolatban is kicsit visszahúzódó vagy.

2010. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A dohányzás nem akadály, a többi jól hangzik. Nekem is hasonló hobbijaim vannak, de öreg vagyok hozzád:D
2010. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez minde szép és jó, de őszinte leszek: a legtöbb lánynak ettől még nem jössz be. Vagyis ezek alapján nem lehet megállapítani, hogy bejössz-e. Ismerek hozzád hasonló srácokat, akik nem isznak, visszafogottak, szelídek, kedvesek stb. de vonzóak és megfognak, de olyanokat is, akik halál unalmasak nekem.


A legtöbb lánynak valószínűleg unalmas vagy, főleg ha nem vagy túl jóképű és magas, akkor szinte biztos, hogy nem tetszel a legtöbb lánynak.


Nekem fontos, hogy valamit csináljon a pasi szenvedéllyel (az összes barátom művész volt), szóval nem baj, ha visszahúzódó vagy szelíd, de legyen benne valami "franc", vagányság, erő, vagy valami elhivatottság...


Nagyon aranyos meg minden, hogy ilyen kis nyugis vagy meg hogy így kirándulgatsz meg humoros vagy meg minden, de ez havernak jó, ahhoz hogy pasiként tekintsenek rád, kell valami férfias tulajdonság. Nem bunkóság, hanem némi határozottság stb.

2010. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!