Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön nektek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek az ilyen típusú pasi?

Figyelt kérdés

Az olyan típusú, akinek a hétvégei nem a péntek/szombat esti beb*szástól maradnak emlékezetesek, nem cigizett soha életébe, csak nagyon minimálisan fogyaszt alkoholt, nem nagy party arc és kerüli a cigifüstös, nagy vagány részeg srácoktól, meg az ehhez passzoló csajoktól teli helyeket ? Sokat sportol (kosár, foci, konditerem, úszás), próbál egészségesen élni, szeret kirándulni, túrázgatni, a természetbe járni, színházba menni, filmezni, olvasni, a haverokkal beülni valahova egy értelmes beszélgetésre mondjuk egy kóla mellett ?

Csendesebb, nem jártatja feleslegesen a száját, nem féltétlen akar a társaság középpontjába kerülni, kedves, odafigyelő, van humorérzéke és egy kicsit visszahúzódó.

Nagyjából ez lennék én ... tizenkilenc évesen.

Köszi a válaszokat ...


2010. okt. 21. 16:01
1 2 3
 1/22 Moszuke ***** válasza:
62%

még is milyen választ vársz?

most azt írják igen igen igen szeretlek.. aztán élőbe meg elhajtanak a f*szomba, mert nem vagy lekezelő meg bunkó velük^-^

2010. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minden lány ilyen srácot keres hosszútávra, köztük én is. De miért kérdezed, nincs önbizalmad?


18/l

2010. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
12%
nem akarlak megbántai de sztem ez tök unalmas... 19 évesen élni kell :D
2010. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon, de ez ettől függ, hogy nem cigizek, nem iszom, visszahúzodó vagyok, nem járok buliba, és kész.Ismerek srácot aki nem cigizik, nem hiszem, hogy nagyon iszik, nem igazán jár buliba, csak vizipipázik néha.Ez sem hangzik valmi túl jó, még is ő a favoritom mostanság..:D Mert kedves, udvarias,nagyon helyes, kb szerintem ez a legfontosabb nézzél is ki valahogy(főleg legyél ápolt) és ne legyél bunkó, a lányokkal legyél udvarias, és azért ne legyél iskolát végig buktázól:D
2010. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert ha ennyi jó tulajdonságod van, akkor biztos csúnyának születtél. 16/L
2010. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

nemjön be lányok 90%ez

jobblenne ha "pujáró raj" gyerek lennél nagypofájú és minden szarral ki gyurnád magad és ok nélkül kötegednél minden gyengébbbel ezzel is mutatva alfa him mivoltodat..

hasznos kellékek

-telefonról szoljón hülye zene(buszon/buszmegállóban utcán mindenhol9

-idióta feszülös agyondsizittet csilliógó poló vagy ocsmány szines ing gallér legyen olyna hülyén fel álitva

2010. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
jaés legyen vastag arany nyakláncod hogy ezzl is bizonyitsd hogy te aztán pénzes vagy
2010. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
és ezt teis tudod hogy nemjössz be tulzottan csajoknak mertha bejönnél akkor egyértelmü lenne és nem irogatnál ide ien kérdéseket szoval szerintem ez 1burkolt társkeresés hogyha van ien csaj aki ezt kedveli azmost jelentkezzen
2010. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A normális lányoknak ez bejön! Remélem ezzel mindent elmondtam.
2010. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

én pedig (most hogy kifejtették h a normálislányoknak ez jön be) őszinte leszek...ez így nagyon idilli. de nem. Én eljárok szórakozni, ami nemj elenti azt hogy minden hétvégén a hányásomban fekszek, de nekem kell koncert, kellenek a kocsmák, a házibulik. egyszerűen fiatal vagyok, és könnyen unatkozom.

az pedig a másik hogy úgy írtad le magad, hogy nyilvánvalóan pozitívakat emelted ki... azt hogy kedvesnek találok-e valakit majdé n megítélem :)

egyébként összejönnék veled, de valószínű nem lenne egyh osszútávú kapcsoalt mert már az első hétvégén te kiakadnál hogy én menni akarok, a második hétvégén pedigszakítanánk mert rájönnénk hogy hiába olvasunk mindketten ha két olvasás közt te kirándulsz én meg koncertezek..

2010. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!