Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudjam meg, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, hogy tényleg tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, kedves, aranyos...szóval épp nekem való. Még a gondolataink is egyformák. Voltunk is együtt már többször, de nem vagyok biztos abban, hogy menne-e hosszabb távon. Elég heves érzelmeim vannak, és szeretném úgy megtudni, hogy akar-e valami hosszabbat, hogy ha nemleges választ mond, se égjek be. Légyszi segítsetek! 22/L
2010. okt. 21. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem elég érettek vagytok ahhoz, h. ha összejártok akkor simán meg tudd kérdezni, h- esetleg gondolna -e többet veled, vagy csak így alkalmi kapcsolatot szeretne.Mert esetleg megpróbálhatnátok ezt a kapcsolatot, ha nemleges választ mond akkor sem égő.Mért te szerinted ha tőled kérdeznék meg akkor te is égőnek találnád a fiút?
2010. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy égőnek találnám, inkább aranyosnak. Nagyon szeretnék vele lenni, nem mondom, hogy feladnék mindent, de elgondolkodnák rajta. Csak a lényeg: nekem már van egy lányom. És nem tudom, hogy mit lépjek. Nem rángathatom őt sem, viszont, ha itthon már lassan semmi nincs rendben, valamit tennem kell. Vagy "érzelem mentesen" csak simán kérdezzek rá???
2010. okt. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!