Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy velem egykorú fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy velem egykorú fiu nagyon tetszik. Már találkoztunk amikor barátainkkal voltunk, egymásra néztünk meg minden. Hogy tudjam meg h tetszem-e neki? bőv. Lent

Figyelt kérdés
Aztán bejelöltem vipen vissza is jelölt. írtam agy komi az egyik képéhez de még n írt vissza felvettem msn-re. Egyszer beszéltünk (am pár napja vettem fel tegnapelött, tegnap elött beszéltem vele: szia nem baj h felvettelek azt írta hogy nem:D meg ienek) szerintetek hogy kezdjek vele beszélgetni hogy tudjam meg h tetszek e neki? am bmx-ezik:D
2010. aug. 15. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha érdekelnéd akkor már rég rád irt volna ...
2010. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mindig rám néz... mosolyog ilyenek barátnőm megkérdezte hogy tetszem e neki ő meg nem írt csak annyit hogy omfgxd ebből most mit vegyek ki? :/
2010. aug. 16. 09:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Fúú ez nehéz kérdés...hát..lássuk csak,mivel a barátnőd rákérdezett nála és nem adott konkrét választ és nemet sem írt akkor lehet,h érdeklődik irántad.Beszélgettek sokszor rád néz és mosolyog,ez is pozitív irányba tereli a dolgot.A tanácsom kerülj közelebb hozzá,beszélgess vele többet és figyeld meg,h beszélgetés közben a szemedbe néz-e.Ha kettesben dumáltok figyeld a pupilláját,h kitágul-e az a biztos szimpátia jele.De ha nem is tetszel neki barátok azért még lehettek:)
2010. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

rámerjek írni msnen?

gondoltam h ráírok d emikor feljelentkezik elmegy a bátorságom :/ugy akarom h szia bocs a mmultkoriért hát udod h elmondta barátnőm...de nem tehetek róla h éédes vagy... és akkor igy majd megy tovább a beszélgetés...mitgondoltok?rá írjak attól félek hogy hülyének néz majd megkérdezem tőle ha rámerek írni h teccek neked aztán ha nem akkoro modom h de barátok lehetünk? vmi iesmi...

2010. aug. 18. 07:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ne félj ráírni.Nyugodtan tedd meg hiszen biztos nem te leszel az egyetlen aki ráír és akkor meg egyéltalán nem feltűnő,mert neki nem kell egyből arra gondolnia,h fúú rámírt ez a csaj akkor most biztos bejövök neki.nem.Szépen ráírsz mint barát és jóötlet amit írtál h bocsánatot kérsz tőle a barátnőd helyében és majd valahogy alakulni fog tövább a beszélgetés.Bátorság az én barátnőm pont egy ilyen lehetőséget szúrt el.volt agy fiú rajta kívül mindenki köztük én is észrevettem,h bejön neki.a srác bejelölte myvipen én meg mondtam a bnőmnek vegye fel msn-en,de nem tette így felvettem én akit bese jelölt meg minden és ráis írtam és haverok lettünk,na képzeld el ha ezt a barátnőm teszi,ha nem is jöttek volna össze legalább barátok lettek volna.Hajráá szurkolok neked:D
2010. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

meg próbálok ráírni d enagyon félek xD

megkérdezem tőle majd hogy esteleg teccek neked csak 1 kicsit is? ha nem hát nem de kérlek őszintén válaszolj nem vok hsztis csaj nem fogok behisztizni csak kiváncsi vok:$mert sokan modnják h teccek neked:$ igy jólenne kb,? :/

2010. aug. 18. 09:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű ötlet,de tényleg!!!:D Bátorság! és nézd mindennek a jó oldalát.Ha nem is tetszel neki barátok maradhattok és kereshetsz másik fiút,ha tetszel neki jöhet a randi:P
2010. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

bszéltünk nem tudtam megkérdezni tőle mert mire kérdeztemvolna mondta h mennie kellxd

deeee puszival köszönt .$ írta h naszia puszi .D

2010. aug. 18. 12:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak így tovább!;):D
2010. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

beszéltünk msn-en

mindig beszélgetünk puszival köszön el midnig :Dés tök rendes^^

2010. aug. 22. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!